Wojciech Leniak - gekon24.pl
Ekspert - Wojciech Leniak

Wojciech Leniak

Jakość zaczyna się od JA.

Lublin i okolice, Chełm, Biała Podlaska, Łęczna, Świdnik, Kraśnik, Biłgoraj, Lubartów, Dęblin, Janów Lubelski, Radzyń Podlaski, Ryki, Namysłów

Skontaktuj się  O mnie

  Z rynkiem finansowym związany jestem od 2011 roku pełniąc funkcje kierownicze i eksperckie w wielu firmach z branży finansowej. Dzięki praktycznemu doświadczeniu mam dużą wiedzę oraz kompetencje, które pozwalają mi zarówno na precyzyjną ocenę ofert bankowych oraz negocjowanie dla klienta najlepszych warunków kredytu. Na co dzień chętnie dzielę się wiedzą w zakresie finansów z klientami, ich znajomymi oraz rodziną (90% moich klientów pochodzi z rekomendacji).

  Doświadczenie

  Doświadczenie w pośrednictwie kredytowym od 2016 roku

  Opinie

  Karolina

  Polecam z całego serca Pana Wojciecha. Pełen profesjonalizm i super podejście do klienta. Mimo naszych ciężkich terminów spotkań (poprzez prace) wszystko poszło sprawnie i bez problemów. Zadowolenie 100%!

  Aleksandra

  Pan Wojciech to profesjonalista w każdym calu. Swoim doświadczeniem oraz wiedzą jest w stanie pomóc i doradzić w każdej sytuacji. Wielokrotna współpraca zawsze owocowała naszym zadowoleniem w 100 procentach, za co my z przyjemnością polecamy Pana Wojciecha wszystkim znajomym.

  Konrad

  Pan Wojciech jest kompetentną i profesjonalną osobą, która wyczerpująco lecz przystępnym językiem rozjaśni wiele wątpliwości w kwestii finansów. Przedstawia wiele rozwiązań danego problemu, nie zanudza, daje się polubić, półtorej godziny spotkania minęło jak kwadrans. Polecam współpracę z Panem Wojciechem.

  Krystian

  Pan Wojciech pomagał mi w znalezieniu najkorzystniejszej pożyczki hipotecznej. Współpraca przebiegła szybko i pomyślnie w trudnych czasach epidemii. Jestem bardzo zadowolony z oferowanych przez niego usług. Polecamy Pana Wojciecha wszystkim znajomym!

  Karolina

  Pana Wojciecha polecił mi mój znajomy. Od początku do końca profesjonalne podejście do sprawy. Stały kontakt, który rozwiał wszystkie moje wątpliwości dotyczące procesu kredytu hipotecznego. Pan Wojciech zawsze wyczerpująco odpowiadał na moje pytania, przygotował różne oferty banków i był w kontakcie na wszystkich etapach starania się o kredyt hipoteczny. Serdecznie polecam.

  Jarosław

  Pan Wojtek to bardzo kompetentny i uczciwy profesjonalista. Zna się na swojej pracy jak mało kto. Potrafi doradzić ale i w porę ostrzec. Uwaga- potrafi spełniać marzenia! Gorąco polecamy!