Czym się zajmujemy?

Jeżeli jesteś na tej stronie to prawdopodobnie interesujesz się kredytem na zakup, remont lub budowę nieruchomości. Różnica w kosztach, które poniesiesz przy tego typu finansowaniu może wynieść kilkadziesiąt tysięcy złotych a nierzadko i więcej. Zależeć to będzie od tego, z którym bankiem zwiążesz się na długie lata.

Warto więc mieć pewność, że Twoją sprawą zajmie się odpowiednia osoba. Jak ją znaleźć?

Masz kilka możliwości.

Możesz odwiedzić każdy bank z osobna. Możesz. Ale czy chcesz? Czy masz na to czas? Czy będziesz wiedział co dokładnie z czym porównywać? Czy pracownik banku X podpowie Ci, że warto zajrzeć do banku Y? Pamiętaj, że każdy bank inaczej liczy zdolność kredytową, nie każdy bank zaakceptuje Twój dochód (jego źródło, walutę, długość trwania umowy, rodzaj prowadzonej działalności czy branżę) czy też nieruchomość, którą chcesz kupić, więc to rozwiązanie może okazać się stratą czasu bez gwarancji, że uda się wybrać najbardziej optymalne rozwiązanie. Sensowniej chyba wybrać się do kogoś kto ma kilka lub najlepiej wszystkie banki w małym palcu. Zna ich oferty, procedury i sam proces kredytowy.

To sugeruje usługi pośrednika kredytowego. I to wydaje się świetnym pomysłem. Pytanie natomiast, do którego się wybrać?

Do któregoś z największych pośredników? Renoma i rozpoznawalność firmy z długim stażem przemawia oczywiście za tym rozwiązaniem, ale pytanie na jakiego doradcę akurat Ty trafisz. Kredyt na wiele lat nie powinien być pozostawiony przypadkowi, więc szkoda abyś trafił do losowo przydzielonej osoby. Duża firma to potencjalnie duża rotacja pracowników, a Ty chcesz aby Twoją sprawą zajął się ktoś doświadczony. Rozważajmy dalej.

Mniejsze, bardziej lokalnie działające biuro zajmujące się pośrednictwem kredytowym? Możesz liczyć na potencjalnie bardzo indywidualne podejście gdyż może ten pośrednik będzie miał mniej spraw na głowie, ale skoro ma mniej spraw na głowie to czy na pewno ma wystarczające doświadczenie?

Pośrednik kredytowy działający samodzielnie. Podobnie jak wyżej – może i poświęci Ci więcej uwagi, ale może nie być tak doświadczony, gdyż ma na koncie mniej zakończonych spraw.

Jak więc do tego podejść?

Jesteś w odpowiednim miejscu gdyż tym się właśnie zajmujemy.

gekon24.pl to platforma, na której masz dostęp do ekspertów najbardziej doświadczonych, najlepszych merytorycznie i reprezentujących najwyższe standardy obsługi przy całym procesie kredytowym. Tu nie ma przypadkowych osób. Każdy z naszych ekspertów został precyzyjnie wybrany spośród wszystkich ekspertów z Polski.

Wybraliśmy dla Ciebie absolutną czołówkę.
Oszczędzasz czas. Oszczędzasz pieniądze. Oszczędzasz nerwy. Masz gwarancję absolutnie najlepszej obsługi.

Zrobiliśmy dla Ciebie to co jest niewykonalne.
gekon24.pl – WEŹ KREDYT MĄDRZE.

Jak to działa?

Przejdź do mapy i wybierz eksperta spośród tych, którzy działają w Twojej okolicy.

Nasze usługi, jak i usługi ekspertów są dla Ciebie zupełnie NIEODPŁATNE.


Wybierz eksperta