Wojciech Kundzicz - gekon24.pl
Ekspert - Wojciech Kundzicz

Wojciech Kundzicz

Białystok, Bielsk Podlaski, Zambrów, Hajnówka, Łapy, Sokółka, Wasilków, Wysokie Mazowieckie, Czarna Białostocka, Dobrzyniewo Duże, Choroszcz, Brańsk

Skontaktuj się  O mnie

  Korzystając z moich usług Klient ma gwarancję wysokiej jakości obsługi w zakresie wyliczenia zdolności kredytowej i dobrania najlepszej oferty kredytowej lub pomocy w optymalizacji już posiadanego zobowiązania. Dzięki dużemu doświadczeniu na rynku kredytów wiem co trzeba robić, żeby proces kredytowy był najszybszy i efektywny, jakie produkty bankowe warto wybierać, a jakie koszty można ominąć lub je zminimalizować. Mocno angażuję się w znalezienie najlepszego rozwiązania dopasowanego do konkretnej sytuacji Klienta, co skutkuje dużą ilością poleceń moich usług. Dzięki dużej wiedzy o rynku kapitałowym i cyklach koniunkturalnych w przystępny sposób potrafię wytłumaczyć każdemu Klientowi jak działa rynek, kiedy zwracać większą uwagę na oprocentowanie stałe, a kiedy na zmienne i jak układać wszystkie elementy planu finansowego zarówno krótko jak i długoterminowego.

  Doświadczenie

  Doświadczenie w pośrednictwie kredytowym od 2008 roku

  Opinie

  Urszula

  Z całego serca polecam Pana Wojtka Kundzicz – świetny specjalista, w 2014 doradził w kwestii kredytu, profesjonalnie wszystko poprowadził. A w 2022 ponownie przeanalizował, przeliczył, podpowiedział rozwiązania i opcje, z których mogę skorzystać z korzyścią dla mnie. Mało tego po 8 latach pamiętał szczegóły dotyczące kredytu. Pełen profesjonalizm. POLECAM!

  Przemysław

  Wojdziech Kundzicz - dzięki jego pomocy i doradztwu dostaliśmy kredyt na budowę domu z oprocentowaniem stałym jeszcze przed wzrostem oprocentowania, pomógł również w zabezpieczaniu kredytu inną nieruchomością, polecam i pozdrawiam serdecznie.

  Szymon

  Od pana Wojtka otrzymaliśmy super wsparcie i mogliśmy na niego liczyć na każdym etapie naszego starania się o kredyt. Dobry, rzetelny fachowiec. Polecam!

  Andrzej

  Fachowe doradztwo w sprawach finansowych. Wojtek Kundzicz - fachowiec z ogromną wiedzą i bardzo rzetelnym podejściem do klienta. Bardzo nam pomógł i wiemy że w razie finansowych „dylematów” zawsze możemy na niego liczyć .

  Vadim

  Pragnę serdecznie podziękować Panu Wojciechowi Kundziczowi za pomoc, dyspozycyjność i wsparcie na każdym etapie procesu kredytowego. Przy pomocy Pana Wojciecha proces uzyskania kredytu przebiegł bardzo sprawnie. Szczerze polecam!