Tomasz Harabasz - gekon24.pl
Ekspert - Tomasz Harabasz

Tomasz Harabasz

Zawsze do przodu - małymi krokami można osiągać WIELKIE CELE.

Szczecin, Stargard, Police, Goleniów, Gryfino

Skontaktuj się  O mnie

  Dla mnie każdy klient jest tak samo WAŻNY. Staram się podejść indywidualnie do każdej sprawy, aby dopasować odpowiednie rozwiązanie spełniające oczekiwania danej osoby. Najważniejsza jest satysfakcja i zadowolenie klienta po zakończonej transakcji.

  Doświadczenie

  Doświadczenie w pośrednictwie kredytowym od 2010 roku

  Opinie

  Mateusz

  Zamiast samemu w Internecie sklejać informacje na temat kredytów hipotecznych, postanowiłem poszukać człowieka który zajmuje się tym zawodowo. Kontakt do Pana Tomasza dostałem z polecenia. Pierwszy raz zdecydowałem się na współpracę z ekspertem finansowym - z perspektywy czasu i już załatwionej sprawy cieszę się, że to zrobiłem! Umówiłem się bardzo szybko na pierwszą wideo-konferencje (mega wygoda). Przeanalizowaliśmy krok po kroku warunki oraz cel kredytowania. Potem wzięliśmy się do działania. Będąc szczerym to 90% pracy wykonał Pan Tomasz w moim imieniu. Moim zadaniem było tylko przeanalizować gotową ofertę banku i podjąć decyzję. Od współpracy z ekspertem oczekiwałem zaoszczędzonych nerwów i kredytu na dobrych warunkach i to się udało :)

  Ewa

  Profesjonalne i skuteczne działanie. W zasadzie same konkrety bez nawijania makaronu na uszy... godny polecenia! Szanuje czas klienta.

  Sebastian

  Polecam współpracę z Panem Tomaszem - profesjonalne i indywidualne podejście do klienta, bardzo dobry kontakt. Pan Tomasz potrafi wyjaśnić niejasności i przedstawić odpowiednią dla klienta ofertę. Ja korzystałem z usług Pana Tomasz w sprawie kredytu hipotecznego - polecam w 100%

  Julia

  Polecam współpracę z panem Tomaszem. Profesjonalizm, wyważenie, pomoc w wyborze najlepiej dopasowanej oferty banku, dostępność. Trafiłam z polecenia i absolutnie jestem zadowolona z efektu.

  Agnieszka i Michał

  To nasza kolejna współpraca z p. Tomaszem. Jak zawsze pełen profesjonalizm oraz wsparcie w każdym temacie. Jest zawsze do dyspozycji, odpowie na każde pytanie. Oczywiście realizacja z sukcesem. Wieloletnie doświadczenie Tomasza w dziedzinie kredytów daje nam komfort idealnej współpracy i perfekcyjnego zaopiekowania jako klient. Polecamy w 100%.

  Monika

  Pan Tomasz Harabasz to osoba o wysokiej kulturze osobistej i ogromnej wiedzy . Dyspozycyjność to kolejna z jego cech a we współpracy z Panem Tomaszem szczególnie wartościowe jest jego zaangażowanie w realizowanie procesu kredytowego oraz chęć pomocy w rozwiązywaniu problemów. Mega polecamy!