Sławomir Marczak - gekon24.pl
Ekspert - Sławomir Marczak

Sławomir Marczak

Poznań, Kalisz, Konin, Piła, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Leszno, Września, Śrem, Buk, Czerwonak, Dopiewo, Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Luboń, Mosina, Murowana Goślina, Plewiska, Pobiedziska, Puszczykowo, Rokietnica, Stęszew, Suchy Las, Swarzędz, Tarnowo Podgórne oraz wszystkie pozostałe miasta i miejscowości w województwie wielkopolskim.

Skontaktuj się  O mnie

  Pomagam spełniać marzenia o własnym M. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, wnikliwie badając potrzeby, trafnie oceniając możliwości, tak by zaproponować najlepsze rozwiązania dostępne na rynku kredytowym. Z finansami związany jestem od 2007 roku. Kilkanaście lat w branży finansowej i uczestnictwo w setkach udanych transakcji, pozwoliło mi zdobyć ogromne doświadczenie w pozyskiwaniu kredytów dla klientów.

  Doświadczenie

  Doświadczenie w pośrednictwie kredytowym od 2007 roku

  Opinie

  Rafał

  Do Pana Sławomira trafiliśmy oczywiście z polecenia. Zanim dostaliśmy się pod jego skrzydła odwiedziliśmy kilku doradców, ale żaden nie spełniał naszych oczekiwań. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić Pana Sławomira, który każdą sprawę traktuje priorytetowo i z pełnym profesjonalizmem. Świetnie zna aktualny rynek i oferowane przez niego produkty, dlatego w krótkim czasie jest w stanie przedstawić kilka konkurencyjnych ofert. Bardzo dobrze potrafi ocenić i przedstawić ryzyka, które wynikają z bieżących zmian, a tym samym stworzyć idealny grunt do podjęcia najlepszej i przede wszystkim świadomej decyzji. Z Panem Sławomirem przejście przez wszystkie procedury związane z kredytem hipotecznym trwały bardzo krótko i bez żadnych problemów. Z naszej strony oczywiście dziękujemy za współpracę i pomoc.

  Szymon

  Współpraca z Panem Sławkiem była pełna profesjonalizmu, wiedzy oraz cierpliwości. Pan Sławek z zaangażowaniem pomagał na każdym etapie zakupu. Udzielał porad, analizował zebrane dokumenty i objaśniał następny krok. Poza tym zawsze zrozumiale odpowiadał na pytania, będąc dostępny pod telefonem bądź mailem. Dzięki Panu Sławkowi zakup mieszkania był bezproblemowy – naprawdę szczerze polecam!

  Jakub

  Polecam jako zadowolony klient. Szybkie i konkretne działanie oraz znajomość rynku. Wiedza na temat wymogów banków w zakresie wymaganych dokumentów wzorowa.

  Yaroslav

  Pan Sławek wspierał mnie w całym procesie finansowania zakupu mieszkania. Doradzał, weryfikował zebrane dokumenty i czynnie brał udział na każdym etapie zakupu - od momentu wstępnej weryfikacji transakcji, przez analizę umowy przedwstępnej po przygotowanie i złożenie dokumentów w banku. Wykazał się ogromnym doświadczeniem i wiedzą, a komunikacja przebiegała błyskawicznie i sprawnie. Profesjonalizm i rzetelność na najwyższym poziomie. Zdecydowanie polecam!

  Jolanta

  Serdecznie polecamy Pana Sławka każdemu kto jeszcze waha się przed wyborem swojego doradcy. Poprowadził naszą sprawę od samego początku do końca. Zawsze dostępny, potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć, zaangażowany w zrealizowanie wytyczonych celów a przede wszystkim profesjonalista w każdym calu! Dzięki Panu Sławkowi przeszliśmy przez cały proces zakupu mieszkania szybko i bezstresowo, za co bardzo dziękujemy.

  Remigiusz

  Współpraca z panem Sławkiem przebiegała wzorowo. Wyczerpująco odpowiadał na nasze pytania dotyczące finansowania inwestycji, pomagał w uzyskaniu kompletnej dokumentacji wymaganej przez bank. Bardzo polecamy współpracę z panem Sławkiem.