Przemysław Walotek - gekon24.pl
Ekspert - Przemysław Walotek

Przemysław Walotek

Nie ma nic złego w poszukiwaniu wiedzy i próbowania czegoś samemu, ale pamiętaj, że czasem najlepszym krokiem jest skorzystanie z usług eksperta. Po co uczyć się na własnych błędach, skoro możemy skorzystać z doświadczenia innych?

Kraków oraz wszystkie miasta i miejscowości do 50 km od Krakowa, Tarnów, Katowice

Skontaktuj się  O mnie

  Moim celem jest pomaganie klientom w realizacji planów na zakup wymarzonej nieruchomości. W mojej pracy staram się, aby moje porady nie tylko pomagały klientom w bieżących potrzebach, ale także umożliwiały im zrozumienie podstawowych zasad finansów i podejmowanie lepszych decyzji w przyszłości. Staram się tłumaczyć trudne pojęcia i procesy w sposób przystępny, aby budować wiedzę klientów. W ostatnich latach przede wszystkim skupiam się na klientach, którzy planują swój pierwszy kredyt hipoteczny i obce są im procesy bankowe i chcą uniknąć błędów przy składaniu wniosków, a co za tym idzie – wpakowania się w niebezpiecznie drogi kredyt obciążony wieloma zbędnymi opłatami. Jestem na bieżąco ze wszystkimi programami wspierającymi kredytobiorców, więc na pewno znajdziemy odpowiednie rozwiązanie.

  Doświadczenie

  Doświadczenie w pośrednictwie kredytowym od 2018 roku

  Opinie

  Arkadiusz

  Pełen profesjonalizm. Bardzo naglił mnie termin i czasem musiałem zadzwonić i skonsultować się po godzinie 20. Pan Przemek zawsze był dostępny, kiedy potrzebowałem. Zastosował też kilka pomysłowych trików które przyspieszyły cały proces. Tłumaczył mi jako kompletnemu laikowi, na czym cała procedura polega i co krok po kroku muszę zrobić. Polecam!

  Mariusz

  Świetna współpraca, stały kontakt i profesjonalne podejście. Bardzo doceniam stałe monitorowanie ofert kredytów hipotecznych przez Pana Przemka i informowanie o zmianach na rynku w celu wybrania najkorzystniejszego wariantu. Polecam serdecznie.

  Magdalena

  Polecam współpracę z Panem Przemysławem, mimo, że to dopiero początek mojej drogi do własnego M mogę liczyć na profesjonalne doradztwo i wytłumaczenie wszystkich niejasności i zasad. Dla osób, które tak jak ja starają się o kredyt i stresują się skompilowanym procesem polecam skorzystać z konsultacji u Pana Przemysława, który w miłej atmosferze odpowiada na wszystkie pytania :)

  Karolina

  Bardzo profesjonalne podejście, wszystko dzięki Panu Przemysławowi stało się jasne i czytelne, polecam każdemu kto chce zasięgnąć pomocy jeśli chodzi o kredyt hipoteczny.

  Konrad

  Pełen profesjonalizm i elastyczność w podejściu do klienta! Przemek przeprowadził mnie sprawnie przez długi proces kredytowy w kilku bankach. Polecam!