Michał Kramarczyk - gekon24.pl
Ekspert - Michał Kramarczyk

Michał Kramarczyk

Jeżeli istnieje sposób, aby zrobić coś lepiej – znajdę go.

Kraków, Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Tarnów, Nowy Sącz oraz wszystkie inne miasta i miejscowości w województwach śląskim oraz małopolskim

Skontaktuj się  O mnie

  Kompleksowo i skutecznie pomagam w uzyskaniu najlepszej możliwej oferty kredytowej. Najlepsza to taka, która jest dopasowana do indywidualnych potrzeb oraz możliwości klienta – można powiedzieć – uszyta na miarę. Krok po kroku w zrozumiały sposób tłumaczę i pomagam przejść przez cały żmudny proces kredytowy.

  Doświadczenie

  Doświadczenie w pośrednictwie kredytowym od 2010 roku

  Opinie

  Małgorzata

  Pan Michał jest człowiekiem uprzejmym, pomocnym, rzeczowym, o wysokiej kulturze osobistej i ogromnej wiedzy merytorycznej. Pełen profesjonalizm oraz ogromna wiedza, dzięki której wyczerpująco odpowiadał na szereg pytań. We współpracy z Panem Michałem szczególnie wartościowe jest jego zaangażowanie w realizowanie procesu kredytowego oraz chęć pomocy w rozwiązywaniu problemów. Skorzystanie z usług Pana Michała było bardzo dobrą decyzją, ponieważ cała procedura przebiegła niezwykle sprawnie i bezproblemowo.

  Klaudia

  Polecam, rzetelny, otwarty do klienta. Udziela wyczerpujących, klarownych odpowiedzi na wszystkie pytania. Służy swoją profesjonalną usługą.

  Jakub

  Jak najbardziej polecam usługi Pana Michała w zakresie przeglądu najbardziej korzystnej oferty a następnie całego procesu przeprowadzenia przez wytyczne do kredytu hipotecznego. Przez opieszałość banku sam proces przyznania kredytu był długi natomiast Pan Michał za każdy razem kiedy było trzeba udzielał nam stosownych informacji, dzwonił gdzie trzeba i ogarniał temat w ekspresowym tempie. Co tydzień dostawaliśmy raporty odnośnie statusu wniosku oraz innych potrzebnych informacji - raczej wątpię że to standard wśród fachowców. Generalnie jeśli nie macie znajomego, zaufanego doradcy to jak najbardziej polecam Pana Michała, pomoże na każdym polu!

  Paweł

  Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Michała, fachowo przedstawił oferty kredytowe z różnych banków i doradził który będzie dla mnie najbardziej korzystny. Polecam!

  Anna

  Pełen profesjonalizm, rzetelność oraz cierpliwość Michała jest nieoceniona dla zestresowanych klientów. Ogromna wiedza, doświadczenie, komunikatywność oraz szybkość reagowania w przypadku różnych zdarzeń np. gdy trzeba było załatwić dodatkowe dokumenty dla banku. Wszelkie moje wątpliwości i pytania były rozwiewane błyskawicznie. Serdecznie polecam współpracę z Michałem!

  Tomasz

  Korzystałem ostatnio z usług Pana Michała, wszytko objaśnione, wybrana najlepsza oferta, wszystko sprawnie i szybko, naprawdę polecam.