Mariusz Piotrowski - gekon24.pl
Ekspert - Mariusz Piotrowski

Mariusz Piotrowski

Gdańsk, Gdynia, Elbląg, Tczew, Rumia, Wejherowo, Sopot, Pruszcz Gdański, Reda

Skontaktuj się  O mnie

  Z moją pomocą uzyskanie kredytu hipotecznego będzie po prostu prostsze. Dzięki dobrej znajomości rynku kredytów hipotecznych doradzę Państwu, czy jest to odpowiedni moment na zaciągnięcie takiego zobowiązania. Przeprowadzę analizę Państwa zdolności kredytowej. Podpowiem, jak uwiarygodnić zdolność kredytową, aby bank spojrzał na nią przychylnie. Przedstawię najkorzystniejsze oferty z wielu banków, wskazując różnice między nimi celem dopasowania ich do Państwa potrzeb. Przeprowadzę Państwa przez cały proces kredytowy wyjaśniając przystępnym językiem zawiłości dokumentacji kredytowej.

  Doświadczenie

  Doświadczenie w pośrednictwie kredytowym od 2017 roku

  Opinie

  Kasia

  Skorzystałam z porad wielu doradców kredytowych i to pierwsza (i jedyna!) osoba, która przemówiła do mnie ludzkim głosem, a nie zarzuciła mnie lawiną skomplikowanych terminów bankowych i kredytowych. Do tego bardzo miła i kompleksowa obsługa. Pan Mariusz sprawował pieczę nad moją hipoteką od początku do końca. Pełen profesjonalizm. Dodam tylko, że od miesiąca mieszkam na swoim! Kolejny kredyt tylko z nim! Polecam serdecznie!

  Tomasz

  Gorąco polecam Pana Mariusza. Przeprowadził nas przez całą procedurę uzyskania kredytu na nasze mieszkanko. Wszystko wyjaśniał zrozumiałym językiem i co ważne cierpliwie. Z czystym sumieniem polecam!!!

  Emilia

  Polecam Pana Mariusza. Wszystkie problemy rozwiązuje w szybkim tempie. Cechuje się dużą wiedzą i chętnie udziela potrzebnej pomocy. Dzięki niemu sprawy finansowe są przyjemne i bezstresowe :)

  Grzegorz

  Do pana Mariusza trafiłem z polecenia i się nie zawiodłem. Pan Mariusz jest w pełni profesjonalnym i rzetelnym Doradcą Kredytowym, potrafi znaleźć rozwiązanie w najbardziej skomplikowanych sytuacjach: pomógł wypełnić dokumenty, trzymał rękę na pulsie gdy wniosek był procedowany w banku i stale informował o postępach. Z czystym sumieniem polecam usługi Pana Mariusza

  Marta

  Kontakt do Pana Mariusza otrzymałam od koleżanki i szczerze przekazuję dalej. Pełen profesjonalizm i dobranie oferty do moich możliwości i potrzeb pozwoliły mi szybko podjąć dobrą decyzję i już dzisiaj jestem szczęśliwą posiadaczka wymarzonego mieszkania. Dziękuję Panu za pomoc i raz jeszcze bardzo polecam