Małgorzata Pankiewicz - gekon24.pl
Ekspert - Małgorzata Pankiewicz

Małgorzata Pankiewicz

Warszawa, Piaseczno, Pruszków, Legionowo, Wołomin, Ząbki, Marki, Otwock, Mińsk Mazowiecki

Skontaktuj się  O mnie

  Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w pośrednictwie kredytowym. Produkty finansowe nie mają dla mnie żadnych tajemnic, ciągle pogłębiam swoja wiedzę i trzymam rękę na pulsie: promocje, oferty specjalne, zmiany procedur, warunków w bankach. W swojej pracy stawiam na skuteczność i relacje.

  Doświadczenie

  Doświadczenie w pośrednictwie kredytowym od 2005 roku

  Opinie

  Zuzanna

  Jestem bardzo zadowolona z dobrej jakości usług i profesjonalizmu Pani Małgorzaty. Kredyt uzyskałam szybko i odczułam zaangażowanie doradcy na każdym etapie analizy wniosku. Serdecznie polecam.

  Grzegorz

  Polecam. Pełen profesjonalizm. Indywidualne podejście do klienta i oferty kredytowe dopasowane do moich potrzeb i to wszystko bezpłatnie.

  Paulina

  POLECAM!! Wzięłam kredyt z pomocą Pani Małgorzaty i jestem bardzo zadowolona z szybkiego kontaktu i profesjonalnej obsługi oraz miłej osobowości. Wszystko się udało i mogę polecić wszystkie usługi Pani Małgosi. Jeszcze raz dziękuję!

  Kamila

  Wnioskowanie i uzyskanie kredytu z tym doradcą to czysta przyjemność. Zero stresu, same konkrety, cenne porady, profesjonalna obsługa. Polecam!

  Szymon

  W 100% polecam. Super kontakt, dokładne przedstawienie ofert dostępnych na rynku i świetne przygotowanie dokumentacji kredytowej.