Magdalena Ratajczak - gekon24.pl
Ekspert - Magdalena Ratajczak

Magdalena Ratajczak

Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Nowa Sól, Żary, Żagań, Świebodzin, Międzyrzecz, Kostrzyn nad Odrą, Sulechów, Słubice, Gubin, Lubsko, Wschowa, Szprotawa, Krosno Odrzańskie, Drezdenko, Sulęcin oraz pozostałe miasta i miejscowości w województwie lubuskim, Grodzisk Wielkopolski, Nowy Tomyśl, Wolsztyn

Skontaktuj się  O mnie

  W branży finansowej jestem obecna od 12 lat. Wspieram Klientów w wyborze najkorzystniejszego dla nich rozwiązania finansowego. Dokonuję analizy potrzeb, wykonuję odpowiednie symulacje i określam możliwości pomocy. Prowadzę Klientów przez cały proces od A do Z. Moją siłą i konkurencyjną przewagą są: doświadczenie, rzetelność, szeroka oferta produktowa i otwartość. W codziennej pracy stosuję Rekomendacje dobrych praktyk dla Ekspertów Finansowych i dbam o najwyższą jakość obsługi. Skuteczność działania i profesjonalne podejście do każdej sprawy mogą poświadczyć opinie zadowolonych Klientów. Mam nadzieję, że i Ty dołączysz do grona moich usatysfakcjonowanych klientów. Serdecznie zapraszam do współpracy!

  Doświadczenie

  Doświadczenie w pośrednictwie kredytowym od 2014 roku

  Opinie

  Patryk

  Skorzystałem z pomocy Pani Magdaleny przy kredycie na zakup nieruchomości. Pani Magda po zapoznaniu się z moją sytuacją przedstawiła oferty różnych banków a następnie przejęła na siebie większość spraw związanych z przygotowaniem dokumentacji i kontaktowaniem się z osobami po stronie dewelopera, rzeczoznawcy i banku. Całość przebiegła dzięki temu szybko i sprawnie, minimalnie angażując moją osobę. Polecam Panią Magdalenę jako profesjonalnego i godnego zaufania eksperta kredytowego.

  Anna i Piotr

  Kompetencja, profesjonalizm i zaangażowanie. Wg nas 3 słowa, które najlepiej określają Panią Magdalenę. Dzięki Pani zaoszczędziliśmy sporo czasu, nerwów i pieniędzy. Pani Magdalena załatwiała za nas sprawy zarówno z bankiem jak i z ubezpieczycielem, pomogła nawet przy kosztorysach budowlanych i wypłacie poszczególnych transz na budowę. Jeszcze raz dziękujemy!

  Justyna

  Dzięki Pani Magdzie udało się uzyskać kredyt na mieszkanie w zaledwie 14 dni od złożenia dokumentów do banku. Duże wsparcie w kompletowaniu odpowiednich dokumentów, świetny kontakt telefoniczny i mailowy, gdyż nie mogłam się spotkać osobiście. Jeszcze raz dziękuję za fachową i skuteczną pomoc. Teraz tylko czas cieszyć się swoim pierwszym „M” :) Dziękuję i pozdrawiam.

  Ewelina i Paweł

  Trafiliśmy do Pani Magdaleny z polecenia siostry. Zadowolona ze współpracy przekazała numer telefonu, umówiliśmy się i po pierwszym spotkaniu już wiedzieliśmy, że dobrze trafiliśmy. Wszystko wyjaśnione, przeliczona zdolność i różne opcje kredytu. Zaczęliśmy szukać nieruchomości wiedząc na co możemy sobie pozwolić. Optymalna sytuacja, dalej już formalności i złożenie wniosków, cały czas w kontakcie, wiedzieliśmy na jakim etapie nasz wniosek w bankach, aż przyszły decyzje ostateczne i już musieliśmy wybrać bank. Pani Magda była nawet z nami na umowie w banku. Dziękujemy i polecamy dalej naszego już Eksperta wśród rodziny i znajomych.

  Andrzej i Natalia

  Z czystym sumieniem polecamy Panią Magdalenę! Doskonałe podejście do klienta, sympatyczna, duża wiedza i przede wszystkim elastyczność, mogliśmy spotkać się w godzinach popołudniowych a raz nawet w sobotę. Tony papierów, tony analiz – przez wszystko sprawnie przebrnęliśmy z pomocą Pani Magdy i cieszymy się własnym domem. Dziękujemy!

  Krzysztof i Elżbieta

  Szczerze polecam Panią Magdalenę. Zaangażowana pomimo wielu trudności, w efekcie skuteczna! Mieliśmy skomplikowaną sytuację, inny doradca nie dał nam zielonego światła, byliśmy nieco zrezygnowani a Pani Magda pokazała opcje i spróbowaliśmy. Dziś mieszkamy w nowym domu. Kontakt z polecenia kosmetyczki, do której chodzi Żona ;) Było warto przyjechać 60 km na pierwsze spotkanie a kolejne już zdalnie, raz nawet u nas domu. Jeszcze raz serdecznie polecam!