Karolina Wągrowska - gekon24.pl
Ekspert - Karolina Wągrowska

Karolina Wągrowska

Nie ma dwóch takich samych spraw, dlatego też do każdego klienta podchodzę indywidualnie.

Sieradz, Wieluń, Brzeziny, Złoczew, Warta, Błaszki

Skontaktuj się  O mnie

  W branży finansowej pracuję od 15 lat. Od samego początku zajmuję się kredytami hipotecznymi i gotówkowymi dlatego też biegle poruszam się w tej materii. W swojej pracy kieruję się profesjonalizmem i doborem indywidualnej oferty. Dążę do tego, by poznać potrzeby i oczekiwania klientów w kwestii poszukiwanych produktów finansowych. Z moich bezpłatnych usług może skorzystać każdy zainteresowany kredytem hipotecznym, gotówkowym lub firmowym. Stawiam na długotrwałe relacje z klientami. Jestem wsparciem na każdym etapie decyzji, pomagam nie tylko w wyborze ofert i w ich porównaniu, ale także przy dopełnianiu wszelkich formalności. Zapraszam do współpracy

  Doświadczenie

  Doświadczenie w pośrednictwie kredytowym od 2011 roku

  Opinie

  Karolina i Adam

  Miałam przyjemność korzystać z usług Pani Karoliny. Z czystym sumieniem polecam. Kredyt załatwiliśmy szybko i bezproblemowo. Bez zbędnych wizyt. Pani Karolina dostosowała się do godzin spotkań z nami. Kontakt telefoniczny i email bezproblemowy i o każdej godzinie. Wszystko rzetelnie i dokładnie wytłumaczone. Pomoc na każdym etapie. Jeśli jeszcze się Państwo zastanawiają kogo wybrać to serdecznie polecam Panią Karolinę.

  Angelika

  Pełen profesjonalizm, pomoc w wyborze najlepszej oferty i załatwieniu wszystkich formalności. Polecam.

  Rafał i Anna

  Zadziwia profesjonalizmem i podejściem do klienta. Współpraca na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim, którzy starają się o kredyt hipoteczny. Szybko i bez żadnych problemów. Dziękujemy za wszystko.

  Monika i Bartosz

  Bardzo dziękujemy za fachową pomoc w wypełnianiu tony dokumentów. Dzięki tak wielkiemu zaangażowaniu i ogromnej wiedzy udało nam się kupić nasz wymarzony domek.