Joanna Fijałkowska - gekon24.pl
Ekspert - Joanna Fijałkowska

Joanna Fijałkowska

Łódź, Pabianice, Bełchatów, Zgierz, Zduńska Wola, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Łask, Poddębice, Rzgów, Szadek, Lutomiersk

Skontaktuj się  O mnie

  Jestem ekspertem finansowym z 8-letnim doświadczeniem w branży pośrednictwa finansowego dzięki czemu pomagam klientom wybrać kredyt najbardziej dostosowany do ich potrzeb. Zapewniam bezpłatną i niezależną pomoc w wyborze oferty kredytów hipotecznych, gotówkowych oraz firmowych. Pracuje jako doradca mobilny dzięki czemu mogę spotkać się z klientem w dogodnym dla niego miejscu. W głównej mierze bazuje na poleceniach stąd zadowolenie moich klientów jest najważniejsze.

  Doświadczenie

  Doświadczenie w pośrednictwie kredytowym od 2014 roku

  Opinie

  Anna

  Kontakt do pani Joanny otrzymałam od siostry, która była bardzo zadowolona z jej pomocy. Na spotkaniu dowiedziałam się wszystkich niezbędnych informacji odnośnie kredytu na budowę domu. W sposób jasny i dokładny wszystko nam wytłumaczyła i pomogła przejść przez cały proces kredytowy.

  Patrycja i Tomasz

  Polecam współpracę z panią Joanną jest to osoba z dużym doświadczeniem, która w sposób profesjonalny przeprowadziła nas przez cały proces kredytu hipotecznego.

  Sławek

  Kredyt załatwiony w ekspresowym tempie, polecam współpracę z panią Asią w 100%.

  Patrycja i Łukasz

  Współpraca z panią Joanną była na najwyższym poziomie. Jest to osoba kompetentna, potrafi wszystko dobrze wytłumaczyć, jest słowna i bardzo zaangażowana. Pomogła nam w uzyskaniu korzystnego kredytu gotówkowego i na pewno w najbliższym czasie wrócimy do niej po kredyt na zakup mieszkania bo jest osobą godną zaufania.

  Cecylia i Kamil

  Pomoc w kompletowaniu dokumentów, dogodne miejsce spotkań i przede wszystkim ciągły kontakt, nawet po uruchomieniu kredyt. Polecam.