Joanna Bednarz - gekon24.pl
Ekspert - Joanna Bednarz

Joanna Bednarz

Lublin, Zamość, Chełm, Biała Podlaska, Puławy, Świdnik, Kraśnik, Łuków, Biłgoraj, Lubartów, Tomaszów Lubelski, Łęczna, Krasnystaw, Hrubieszów, Międzyrzec Podlaski, Dęblin, Radzyń Podlaski oraz wszystkie pozostałe miasta i miejscowości w województwie lubelskim

Skontaktuj się  O mnie

  Kredytami hipotecznymi zajmuję się od kilkunastu lat. Potrafię słuchać i jestem w pełni zaangażowana w każde powierzone zadanie. Dla Klientów zawsze mam czas i każdego z Nich traktuję indywidualnie.

  Doświadczenie

  Doświadczenie w pośrednictwie kredytowym od 2007 roku

  Opinie

  Mariusz

  Profesjonalizm i ogromne doświadczenie – te słowa najprościej oceniają współpracę z Panią Joanną. Osoba rzetelna, prawdomówna, konkretna, działająca szybko i efektywnie – jako klient masz podane „jak na tacy”: jak możesz postępować, na co powinieneś zwrócić uwagę, co masz przygotować, a co zostanie przygotowane przez Joannę (a jest tego sporo). Każdy przypadek kredytobiorcy jest inny – jestem przekonany, iż po współpracy z Joanną docenisz ile zyskałeś/aś czasu, zaoszczędziłeś nerwów, dowiedziałeś się o wielu aspektach kredytu, o których nie miałeś pojęcia.

  Mateusz i Jowita

  Bardzo dziękujemy za poprowadzenie naszego wniosku i profesjonalizm. Od początku do końca mieliśmy poczucie bezpieczeństwa, że wszystko jest w dobrych rękach. Jesteśmy wdzięczni za wszelkie wyjaśnienia i wnikliwość, która zaowocowała bezproblemową i szybką decyzją o udzieleniu kredytu. Raz jeszcze dziękujemy!

  Konrad

  Do Pani Joanny trafiliśmy z polecenia znajomych i z czystym sumieniem będziemy polecać dalej. Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta a przede wszystkim z ogromną cierpliwością wytłumaczyła wszystko krok po kroku. Współpraca z Panią Joanną to czysta przyjemność.

  Diana

  Moja sytuacja była trudna, sama nie wierzyłam że dostanę kredyt, jednak dzięki Pani Joannie decyzja była pozytywna. Pani Joanna to konkretna osoba, życzliwa, bardzo pomocna, cierpliwa. Z racji, że to był mój pierwszy kredyt miałam dużo pytań, a Pani Joanna odpisywała mi nawet poza godzinami pracy. Plusem jest to, że do momentu pozytywnej decyzji Pani Joanna wszystko załatwia, a w razie potrzeby spotkania godziny dostosowuje do klienta, więc jest to także oszczędność czasu. Polecam!

  Honorata

  Pani Joanna jest bardzo kompetentną osobą w tym co robi. Potrafi wiele zdziałać. Jeżeli ktoś ma jakiś problem z wzięciem kredytu to gorąco polecam Panią Joannę, na pewno pomoże. Bardzo dziękuję za pomoc Pani Joanno.

  Agata i Krzysztof

  Z czystym sercem polecamy panią Asię. Jest bardzo kompetentna i żadna sytuacja nie jest jej straszna. Prowadziła naszą sprawę od samego początku do końca, wszystkiego przypilnowała i od razu nas informowała o wszelkich postępach. Polecamy.