Ewa Nowicka - gekon24.pl
Ekspert - Ewa Nowicka

Ewa Nowicka

Wrocław, Opole, Świdnica, Oleśnica, Oława, Dzierżoniów, Długołęka, Bielawa, Jelcz-Laskowice, Ząbkowice Śląskie, Trzebnica, Brzeg, Strzelin, Środa Śląska, Oborniki Śląskie, Grodków, Kąty Wrocławskie, Sobótka

Skontaktuj się  O mnie

  Jestem doświadczoną ekspertką z zakresu kredytów hipotecznych. Działam na rynku finansowym już ponad 19 lat. Skalkuluje Twoją zdolność kredytową i przeprowadzę przez cały skomplikowany proces kredytowy. Wybiorę najlepszy, najtańszy lub najbardziej dopasowany do Twoich potrzeb kredyt hipoteczny. Korzystam z baz nieruchomości, z kalkulatorów zdolności oraz tabeli ofert cenowych wszystkich banków. Zapraszam serdecznie do kontaktu.

  Doświadczenie

  Doświadczenie w pośrednictwie kredytowym od 2015 roku

  Opinie

  Katarzyna i Kamil

  Gdyby nie profesjonalna pomoc Pani Ewy, nasza historia z kredytem nie skończyłaby się happy endem. Mimo bardzo niesprzyjających czasów i piętrzących się trudności, Pani Ewa cierpliwie przeprowadziła nas przez cały proces, który, po ciężkiej walce, zakończył się podpisaniem bardzo korzystnej umowy kredytowej.

  Damian

  Polecamy w 100%! Pomoc Pani Ewy w trudnym okresie - nieoceniona! Wszystkie formalności sprawnie i szybko a co najważniejsze pozytywnie.

  Roland

  Dzięki pomocy Pani Ewy udało mi się uzyskać kredyt hipoteczny spełniający moje potrzeby, oczekiwania i możliwości, została mi przedstawiona jasna i czytelna kalkulacja najkorzystniejszych ofert bankowych. Pani Ewa udzieliła mi klarownych odpowiedzi na wszystkie moje pytania, w każdym momencie procesu kredytowego wiedziałem jaki jest jego status, dalsze kroki, i jakie jeszcze dokumenty i do kiedy muszę dostarczyć. Ze wszystkich procesów kredytowych jakie dotychczas przechodziłem ten był zdecydowanie najmniej dla mnie obciążający jako kredytobiorcy, ograniczając mój udział w zasadzie do niezbędnego minimum. Bardzo wiele udało się załatwić zdalnie, bez konieczności osobistych wizyt, a to wszystko w czasach mocno zaawansowanej pandemii.

  Marta

  Bardzo polecam, udało nam się szybko i sprawnie załatwić kredyt hipoteczny. Pani Ewa bardzo angażowała się w proces od samego początku do samego końca.

  Małgorzata

  Bardzo rzetelna i profesjonalna obsługa. Pełne doradztwo bazujące na bogatym doświadczeniu. Jestem bardzo zadowolona ponieważ moje oczekiwanie zostały całkowicie zrealizowane i czułam indywidualne podejście do mojej sprawy. Na pewno w przyszłości skorzystam i mogę szczerze polecić.