Ernest Górczyński - gekon24.pl
Ekspert - Ernest Górczyński

Ernest Górczyński

Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Nowa Sól, Żary, Żagań, Świebodzin, Międzyrzecz, Kostrzyn n. Odrą, Sulechów, Słubice, Gubin, Lubsko, Wschowa oraz pozostałe miasta i miejscowości w województwie lubuskim

Skontaktuj się  O mnie

  Jestem bardzo zaangażowany w każdą sprawę. Na spotkaniu liczę zdolność kredytową, porównuję kilka najlepszych ofert na rynku, omawiam proces kredytowy i potrzebną dokumentację. Pomogę Tobie w uzyskaniu kredytu hipotecznego, na budowę domu, zakup działki, zakup mieszkania z rynku wtórnego czy pierwotnego. Prowadzę sprawę osobiście od pierwszego spotkania. Odpowiadam na wszystkie nurtujące pytania i niejasności. Dzięki mojej pracy wzięcie kredytu staje się łatwiejsze, a Ty zaoszczędzisz sporo czasu i pieniędzy. Dobieram oferty indywidualnie dopasowane tak aby kredyt był jak najtańszy. Mogę Tobie również pomóc w obniżeniu rat kredytu i konsolidacji czyli połączeniu kilku kredytów w jeden.

  Doświadczenie

  Doświadczenie w pośrednictwie kredytowym od 2012 roku

  Opinie

  Paulina

  Zdecydowaliśmy się na współpracę z polecenia i jesteśmy w pełni zadowoleni ze współpracy z panem Ernestem. Szczególnie docenialiśmy stały kontakt oraz umiejętność jasnego wyjaśniania różnych zawiłości związanych z kredytem. Panu Ernestowi można zaufać dzięki jego profesjonalizmowi i wiedzy.

  Andrzej

  Gorąco polecam. Pomimo wielu problemów (a chyba nie należałem do "łatwych" klientów) z powodzeniem udało się załatwić kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości. Pan Ernest dzięki swojemu uporowi doprowadził sprawę do końca oczywiście ze skutkiem pozytywnym :)

  Aleksandra

  Pan Ernest Górczyński pomógł załatwić wszelkie formalności w bardzo szybkim czasie za co bardzo dziękujemy. Jego profesjonalizm i wiedza sprawiły, że wzięcie kredytu hipotecznego przestało być zmorą, a wszelkie wątpliwości zostały rozwiane kompetentnymi i prostymi odpowiedziami dla laików w tematyce hipoteki. Odpowiednia osoba w odpowiednim miejscu. Szczerze polecam.

  Daria

  Z czystym sumieniem polecamy Pana Ernesta, który z pełnym profesjonalizmem podszedł do całej sprawy i pomógł nam uzyskać kredyt hipoteczny. Razem z doradcą wybraliśmy najlepszą ofertę i korzystne dla nas warunki. Bardzo dobry kontakt i sprawnie przebiegające spotkania. Po dostarczeniu wszystkich potrzebnych dokumentów oferty kredytów otrzymaliśmy błyskawicznie. W rezultacie kredyt hipoteczny załatwiony od A do Z . Dziękujemy i polecamy.

  Elżbieta

  Szczerze polecam, profesjonalne podejście do tematu, świetna obsługa i kontakt. Pan Ernest Górczyński prowadził nas przez całą skomplikowana drogę kredytowa, ale dzięki jego pomocy wszystko było jasne i zrozumiałe. Polecam, przede wszystkim SKUTECZNOŚĆ.

  Anna

  Pełen profesjonalizm, bardzo dobry kontakt z klientem. Przedstawił nam wszystkie dostępne opcje, pomógł w kompletowaniu dokumentów. Na bieżąco byliśmy informowani jak wygląda sytuacja naszych wniosków w poszczególnych bankach. Bardzo polecam.

  Magdalena

  Do Pana Ernesta Górczyńskiego trafiłam z polecenia. Profesjonalne podejście do klienta, sympatyczna atmosfera, cierpliwość i zaangażowanie - w razie problemu można było liczyć na pomoc nawet w dni wolne. Na każdym spotkaniu wszystko dokładnie omawiał, kompleksowo zajął się naszym kredytem hipotecznym. Polecam!