Dawid Bęc - gekon24.pl
Ekspert - Dawid Bęc

Dawid Bęc

Jelenia Góra, Bolesławiec, Zgorzelec, Lubań, Kamienna Góra, Lwówek Śląski oraz wszystkie okoliczne miejscowości

Skontaktuj się  O mnie

  Dzięki pracy ze mną moi Klienci mogą zaoszczędzić sporo czasu potrzebnego na gromadzenie i wypełnianie wniosków kredytowych. Każdą sprawę staram się traktować indywidualnie co daje gwarancję, że przygotowane przeze mnie propozycje i rozwiązania są zawsze skrojone na miarę.

  Doświadczenie

  Doświadczenie w pośrednictwie kredytowym od 2015 roku

  Opinie

  Agnieszka

  Miałam naprawdę wielkie szczęście, że na swojej drodze zakupu wymarzonego mieszkania trafiłam na Pana Dawida. Wiedza, zaangażowanie, 100% dopasowanie oferty, profesjonalizm i gotowość do odpowiedzi na każde moje pytanie - tym właśnie charakteryzuje się Pan Dawid. Wszyscy znajomi opowiadali mi jak żmudna i czasochłonna jest papierologia związana z kredytem hipotecznym, jednakże ja prawie w ogóle tego nie odczułam. Teraz tylko pozostaje mi czekać na klucze. Dziękuję!

  Agnieszka

  Fachowe doradztwo i profesjonalne podejście do klienta, jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Dawidem. Cechuje się zaangażowaniem, cierpliwością, wiedzą, bardzo polecam.

  Michał

  Profesjonalista w każdym możliwym tego słowa znaczeniu. Pomógł nam przebrnąć przez wszystkie sprawy związane z kredytem. Bezproblemowy kontakt, dogodne terminy spotkań. Pan Dawid wykazał się wiedzą merytoryczną, profesjonalizmem, rzetelnością oraz dużą cierpliwością w wyjaśnianiu kolejnych etapów i wymaganych dokumentów. Szczerze polecamy każdemu kto stara się o kredyt hipoteczny i liczy na profesjonalną pomoc.

  Anita

  Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni ze współpracy z panem Dawidem. Sprawa została załatwiona bardzo sprawnie i profesjonalnie, na każde pytania dostawaliśmy konkretne i dokładne odpowiedzi. Dziękujemy i polecamy.

  Wiesław

  Polecam – p. Dawid mistrz w swoim fachu. Pełen profesjonalizm. Zaangażowanie 100%. Wszystko wytłumaczone i przedstawione przejrzyście. Pomoc o każdej porze i przy każdym najmniejszym zaświadczeniu.

  Joanna

  Pośrednik zaangażowany, zawsze pod telefonem, bardzo szybko uruchomiliśmy kredyt. Nie miałam kłopotu z niczym. Polecam.