Barbara Zawadzka - gekon24.pl
Ekspert - Barbara Zawadzka

Barbara Zawadzka

Doświadczenie, profesjonalizm, miła atmosfera.

Szczecin, Stargard, Goleniów, Nowogard, Maszewo

Skontaktuj się  O mnie

  Pracując w branży finansowej wiele lat, udało mi się bardzo dobrze poznać banki „od kuchni”, dzięki temu potrafię być dla klienta idealnym łącznikiem z bankiem, aby droga do uzyskaniu kredytu była jasna, bezpieczna i bezbolesna. Praca Eksperta kredytowego pozwala połączyć mi pracę z pasją, jaką po wielu latach stała się dla mnie bankowość. Z przyjemnością poszerzam swoją wiedzę w tym zakresie i przede wszystkim bardzo chętnie się nią dzielę.

  Doświadczenie

  Doświadczenie w pośrednictwie kredytowym od 2015 roku

  Opinie

  Kamil

  Pani Basia to przede wszystkim specjalista w pełni oddany i rzetelny w sprawach kredytowych. Dzięki Niej udało się sprawnie, bez problemu i praktycznie bez większego naszego zaangażowania wszystko związane z kredytem załatwić. Dzięki temu zaoszczędziliśmy bardzo dużo czasu, a Pani Basia wywiązała się ze swojego zadania na 1000%! Bardzo polecamy i na pewno będziemy korzystać jeszcze nie raz!

  Joanna

  Profesjonalizm w każdym calu. Z czystym sumieniem polecam usługi Pani Barbary. Osoba kompetentna z ogromem wiedzy i doświadczenia w zakresie udzielenia kredytów. Firma godna zaufania i polecenia.

  Julita

  Rzetelna, konkretna, do tego miła i przesympatyczna osoba. Polecamy z mężem każdemu niezdecydowanemu czy skorzystać z pomocy pośrednika!

  Kamil

  Korzystałem z usług Pani Barbary i jestem bardzo zadowolony. Pełen profesjonalizm! Polecam.

  Mirosława

  Polecam panią Barbarę jako doradcę kredytowego. Dobra, miła i skuteczna.