Anna Makos - gekon24.pl
Ekspert - Anna Makos

Anna Makos

Opole, Kędzierzyn-Koźle, Brzeg, Nysa, Kluczbork, Prudnik, Strzelce Opolskie, Namysłów, Krapkowice, Głuchołazy, Głubczyce, Zdzieszowice oraz wszystkie pozostałe miasta i miejscowości w województwie opolskim

Skontaktuj się  O mnie

  Lubię ludzi i lubię im pomagać dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem. Z klientami postępuję uczciwie i rzetelnie informuję ich o możliwościach finansowania. Zaoszczędzam ich czas dzięki swojemu doświadczeniu i znajomości procedur bankowych. Zawsze działam w najlepszym interesie klienta.

  Doświadczenie

  Doświadczenie w pośrednictwie kredytowym od 2014 roku

  Opinie

  Grzegorz

  Pani Ania jest bardzo zaangażowaną, profesjonalną, uprzejmą osobą. Przeprowadziła mnie od początku do końca przez całą procedurę w uzyskaniu kredytu. Pomogła w załatwieniu wszystkich formalności. Polecam wszystkim.

  Marlena

  Z całego serca polecam Panią Anię. Bardzo pomocna, cierpliwa i wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Pani Anie jest też bardzo profesjonalna, kontakt telefoniczny bardzo dobry. Poza tym uprzejma i życzliwa. Z czystym sumieniem polecam.

  Magdalena

  Polecam Panią Anię z czystym sumieniem. Miałam kłopoty z uzyskaniem kredytu hipotecznego. Jednak Pani Ania wyszukała dla mnie najlepszą ofertę i pomogła w załatwieniu wszystkich formalności. Przeprowadziła mnie bezkolizyjnie przez całą procedurę. Pani Ania jest osobą bardzo zaangażowaną i mam wrażenie, że każdego klienta traktuje w sposób profesjonalny, indywidualny, z pełną troską. Polecam.

  Ewelina

  Pani Ania przeprowadziła nas od początku do końca przez całą procedurę szukając dla nas jak najlepszej oferty kredytowej. Sprostała naszym wymaganiom w profesjonalny sposób i z uśmiechem na twarzy. Każdemu kredytobiorcy życzę takiego wsparcia i pomocy jakie otrzymaliśmy od Pani Ani. Współpracę oceniam na 6+.

  Barbara i Bartłomiej

  Serdecznie polecamy współpracę z Panią Anią. Panią Anię poleciła nam znajoma, która był bardzo zadowolona z Jej usług, również w naszym przypadku Pani Ania wykazała się ogromnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. To osoba bardzo sympatyczna i zawsze uśmiechnięta, obdarzona ogromną wiedzą i doświadczeniem, a co najważniejsze – skuteczna. Dzięki Pani Ani udało nam się uzyskać kredyty na bardzo dobrych warunkach, dlatego z pełną odpowiedzialnością polecamy i zachęcamy do korzystania z usług Pani Ani. Współpraca z Panią Anią to czysta przyjemność. DZIĘKUJĘMY.