Aleksandra Wieser - gekon24.pl
Ekspert - Aleksandra Wieser

Aleksandra Wieser

Rób to co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia.

Warszawa oraz wszystkie miejscowości w promieniu 40km od Warszawy

Skontaktuj się  O mnie

  Najważniejsze w mojej pracy są relacje z Klientami, to dzięki nim moja praca ma głębszy sens i daje ogromną satysfakcję. Oferuję Klientom poczucie, że zostali potraktowani w indywidualny sposób, a rozwiązanie w postaci kredytu jest idealnie dobrane do ich potrzeb i możliwości. Posiadając pełen wachlarz produktów kredytowych mam możliwość dopasowania rozwiązania kredytowego do niemalże każdej sytuacji.

  Doświadczenie

  Doświadczenie w pośrednictwie kredytowym od 2007 roku

  Opinie

  Małgorzata i Alan

  Serdecznie polecamy współpracę z Panią Aleksandrą Wieser, która była naszym opiekunem finansowym w procesie zakupu mieszkania. Pani Ola przeszła z nami długą i ciężką drogę, od początku nie było łatwo ale ani razu Pani Ola nie dała za wygraną. Wspólnie walczyliśmy od maja 2021 i wiele razy kiedy myśleliśmy że nic nie da się już zrobić, wtedy Pani Ola wpadała na super pomysły i starała się zrobić co w jej mocy. Od grudnia 2021 cieszymy się wymarzonym mieszkaniem i to wszystko dzięki Pani Oli. Mimo zakończenia procesu starania się o kredyt kontakt z Panią Olą w dalszym ciągu mamy i zawsze możemy liczyć na wsparcie.

  Iryna

  Pani Aleksandra Wieser to osoba godna polecenia - nie musiałam niczym się martwić, zwłaszcza w czasach różnych ograniczeń i ciągłych zmian, jakie były związane z Covid-19. Nie mogłam lepiej trafić! Nawet po ostatnich podwyżkach rat kredytu Pani Aleksandra udzieliła mi kilka cennych rad i chętnie się spotkała na konsultacje. Szczerze polecam.

  Agnieszka

  Polecam współpracę z Panią Aleksandrą Wieser. Przyjemny przebieg procesu i zadowalający wynik.

  Myroslav

  Pani Ewa jest profesjonalistką w pełnym tego słowa znaczeniu. Służy fachową wiedzą, zaangażowaniem, często poświęca swój czas wolny, by wesprzeć swoich klientów kiedy tego wymaga ich sprawa. Polecam z czystym sumieniem, nie spotkałam na swojej drodze tak oddanej swym klientom doradczyni!

  I'm a foreigner and don't speak Polish. And also I had no idea about any process or regulation related to a mortgage loan. Aleksandra helped me a lot and she was very professional, smart and kind. She was not a fluent English speaker but her colleague helped us during a face to face meeting. And there was no problem when we communicated via message or email. Even after all is done, she kindly responded my questions. I strongly recommend Aleksandra Wieser.