Agnieszka Kwaśniewska - gekon24.pl
Ekspert - Agnieszka Kwaśniewska

Agnieszka Kwaśniewska

„Puste kieszenie nigdy nie powstrzymały nikogo przed podjęciem działania. Mogą to zrobić tylko puste głowy i puste serca.” – Norman Vincent Peale.

Kielce, Starachowice, Skarżysko-Kamienna, Końskie, Busko-Zdrój, Staszów, Włoszczowa

Skontaktuj się  O mnie

  Od wielu lat pracuję z Klientami i zawsze dążę do zapewnienia im jak najwyższej jakości obsługi i zadowolenia. Są one nie tylko powodem do satysfakcji, ale także drogą do poleceń i rekomendacji jako podstawy mojej dotychczasowej działalności jako Eksperta Kredytowego. Jestem osobą ambitną a zarazem otwartą i empatyczną, co ułatwia mi nawiązywanie i podtrzymywanie relacji z moimi Klientami.

  Doświadczenie

  Doświadczenie w pośrednictwie kredytowym od 2016 roku

  Opinie

  Anna

  Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Agnieszką. Bardzo sprawnie, profesjonalnie i z uśmiechem przeprowadziła nas przez cały proces kredytowy - od wyszukania najbardziej korzystnej dla nas oferty, poprzez wszelkie kwestie formalne, aż do ustalenia daty i godziny podpisania umowy w banku. Pani Agnieszka jest osobą kompetentną, energiczną i życzliwą. Z pewnością dobrze doradzi każdemu i wybierze ofertę banku dopasowaną do indywidualnych potrzeb klienta. Serdecznie polecam!

  Jan

  Pełne zaangażowanie w sprawy klienta. Wybór najlepszych ofert cenowych oraz skuteczne poszukiwanie rozwiązań w sektorze bankowym w sytuacjach niestandardowych. Determinacja do finalizacji transakcji. Polecam.

  Kinga

  Bardzo polecam współpracę z Panią Agnieszką. Szczegółowe omówienie ofert, doradztwo, cierpliwość, świetny kontakt! Z pomocą Pani Agnieszki otrzymaliśmy pozytywną decyzję kredytową w mgnieniu oka. Polecam w 100%!

  Łukasz

  Polecam serdecznie usługi Pani Agnieszki Kwaśniewskiej. Po raz drugi korzystaliśmy z jej usług, co najważniejsze z powadzeniem. Dostaliśmy kredyt na bardzo dobrych warunkach bez żadnych dodatkowych opłat i prowizji. Pełen profesjonalizm, miła obsługa oraz świetny kontakt i co ważne dokładne omówienie warunków zawarcia umowy.

  Pola

  Panią Agnieszkę bardzo bardzo polecam!!! Skorzystałam z jej usług dwukrotnie. Najpierw kredyt gotówkowy na duża kwotę - udało się . Teraz udało się uzyskać kredyt hipoteczny! Było ciężko po drodze, dużo pytań, nerwów, o każdej porze mogłam na nią liczyć. Pełen profesjonalizm. Nigdy nie dała odczuć, że coś może pójść nie tak. Przede wszystkim spokój i uśmiech na twarzy. Aga dziękuje za wszystko! Spełniło się nasze wielkie marzenie! Aga jesteś najlepsza!

  Sylwia

  Pani Agnieszka przeprowadziła pomyślnie cały proces kredytowy. Wszystko dokładnie wyjaśniła. Bardzo pomocna, na dodatek sympatyczna, pełen profesjonalizm. Szczerze polecam Panią Agnieszkę jako doradcę!