Agnieszka Brzyska - gekon24.pl
Ekspert - Agnieszka Brzyska

Agnieszka Brzyska

„Ludzie, którzy tracą czas czekając, aż zaistnieją najbardziej sprzyjające warunki, nigdy nic nie zdziałają. Najlepszy czas na działanie jest teraz!” – Mark Fisher

Lublin, Zamość, Stalowa Wola, Chełm, Jarosław, Kraśnik, Biłgoraj, Tomaszów Lubelski, Krasnystaw, Hrubieszów, Nisko, Leżajsk, Lubaczów

Skontaktuj się  O mnie

  W mojej pracy stawiam na relacje z klientami. Nigdy nie chodzę na skróty i każdego klienta traktuję indywidualnie. Pomogę Ci przebrnąć przez poszczególne etapy kredytowania.

  Doświadczenie

  Doświadczenie w pośrednictwie kredytowym od 2008 roku

  Opinie

  Anna

  Bardzo polecam współpracę z Panią Agnieszką. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Świetny kontakt, zawsze ekspresem odpowiada na wszystkie pytania, rozwiewa wątpliwości. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Śmiało stwierdzam, że jest to profesjonalista do zadań specjalnych. Jeśli ktoś zastanawia się nad kredytem to bardzo polecam z całego serca usługi Pani Agnieszki.

  Agnieszka

  Szczerze polecam Agnieszkę! Jest przemiłą osobą, która zna się na tym co robi jak mało kto. Pomogła nam przejść przez cały proces kredytowy bez stresu. Polecam!

  Grzegorz

  Polecam. Sprawa poprowadzona od początku do końca. Zdolność kredytowa, wybór najlepszej oferty, pomoc z wszystkimi potrzebnymi dokumentami. Wiedza, profesjonalizm i bardzo miła współpraca.

  Julita

  Z czystym sumieniem gorąco polecam usługi Pani Agnieszki. Jest to ciepła, przemiła osoba ale przede wszystkim bardzo kompetentna i cierpliwa. Będzie tak długo szukać dogodnego rozwiązania danej sprawy, aż klient będzie usatysfakcjonowany, także nie sposób być niezadowolonym z usług Pani Agnieszki. Za jakiś czas bez chwili zastanowienia na pewno wrócimy do skorzystania z pomocy Pani Agnieszki!

  Kasia

  Kompetentna osoba z ogromną wiedzą. Profesjonalizm na każdym etapie doradztwa kredytowego. POLECAM z czystym sumieniem.

  Damian

  Doświadczenie i wiedza Pani Agnieszki pomogły sprawnie przejść przez proces kredytowania. Serdecznie polecam kontakt z Panią Agnieszką.