Adam Matusik - gekon24.pl
Ekspert - Adam Matusik

Adam Matusik

Zaufanie i Profesjonalizm.

Warszawa, Łódź, Radom, Siedlce oraz wszystkie miejscowości do 50 km od Warszawy

Skontaktuj się  O mnie

  Jestem Ekspertem Kredytowym z 10-letnim doświadczeniem w pośrednictwie finansowym, specjalistą od rynku kredytów hipotecznych. Od lat obsługuję również klientów firm deweloperskich i agencji nieruchomości.

  Doświadczenie

  Doświadczenie w pośrednictwie kredytowym od 2012 roku

  Opinie

  Damian

  „Dwa miesiące temu postanowiłem zakupić swoje pierwsze mieszkanie, początkowo nie chciałem skorzystać z usług doradcy gdyż proces dopasowania i pozyskania kredytu wydawał mi się prosty - wystarczy wejść w internetowa wyszukiwarkę i sprawdzić marże. Jak się szybko okazało jest to bardzo złudne podejście, a mając mało czasu musiałem podjąć decyzje wiążąca mnie z bankiem na kilkanaście lat, następnie załatwić dużo formalności i kredyt dostać. Agentka Nieruchomości poleciła mi Pana Adama i to był bardzo dobry wybór. Pan Adam przez pierwsze spotkanie słucha klienta by znaleźć jego profil finansowy, wyjaśnia na spokojnie jak działają mechanizmy bankowe i przedstawia realne prognozy stop procentowych. Po dopasowaniu potrzeby klienta i podjęcia przez klienta decyzji strategicznej co do spłacania kredytu przedstawiane są najkorzystniejsze banki na rynku. Następnie jest tworzona dokładna symulacja dla każdego z banków i zmieniane różne parametry podczas symulacji, takie jak nadpłacanie raty czy zmiana stopy procentowej. Dzięki temu procesowi wybrałem najlepszy bank, uniknąłem zbędnych opłat ze strony banku a w konsekwencji zaoszczędziłem ponad 10 tysięcy zł, jednocześnie mając spokój z tylu głowy podczas procesu wnioskowania o kredyt.”

  Marcin

  „Profesjonalna obsługa, pomoc w wyborze najkorzystniejszej oferty przy kredycie hipotecznym i ekspresowe tempo działania. Pan Adam to ekspert jak najbardziej godny polecenia.”