Adam Mankiewicz - gekon24.pl
Ekspert - Adam Mankiewicz

Adam Mankiewicz

Jeśli robisz to co lubisz, nigdy nie przepracujesz ani jednego dnia.

Wrocław, Świdnica, Oleśnica, Oława, Dzierżoniów, Trzebnica, Strzelin, Namysłów oraz wszystkie okoliczne miejscowości

Skontaktuj się  O mnie

  Z branżą finansową jestem związany od 14 lat, a szukanie najlepszych rozwiązań finansowych dla klientów daje mi olbrzymią satysfakcję. Najczęściej pomagam klientom w uzyskaniu najlepszego kredytu na zakup nieruchomości lub budowę domu ale temat kredytów gotówkowych czy komercyjnych jest mi również dobrze znany. Największą satysfakcję daje mi współpraca z osobami, które trafiają do mnie z polecenia od swoich najbliższych, którzy obdarzyli mnie wcześniej swoim zaufaniem.

  Doświadczenie

  Doświadczenie w pośrednictwie kredytowym od 2014 roku

  Opinie

  Tomasz

  Warto skorzystać z usług Pana Adama! Świetnie zna rynek finansowy i wszelkie niuanse kredytowe, dzięki czemu procesowanie kredytu jest szybkie i skuteczne!

  Agata

  Adam to super skuteczny specjalista. Przeprowadził nas przez proces od wyboru banku po ostateczne formalności kredytowe w bardzo profesjonalny sposób i zrealizowaliśmy nasz plan w ekspresowym czasie. Adam ma ogromną wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Polecam bardzo usługi Adama i na pewno zgłoszę się do Niego, jeśli będę planowała duże ruchy finansowe.

  Mateusz

  Adam jest rzetelny, bardzo pomocny i godny zaufania. Dzieli się swoim optymizmem i pozytywnym nastawieniem do życia, dzięki czemu wszelkie z nim kontakty są przyjemnością.

  Paweł

  Korzystałem z usług Pana Adama przy zakupie mieszkania. Profesjonalne, kompleksowe podejście, mnóstwo zaoszczędzonego czasu. Polecam.

  Agnieszka

  Zaangażowanie Pana Adama w prowadzone sprawy jest na 110%. Otwarty, serdeczny człowiek. Skupiony na swojej pracy jednak uśmiech nigdy nie znika z jego twarzy. Po prostu chce się nadal współpracować. Polecam!

  Anna

  Pan Adam w bardzo przystępny sposób potrafi doradzić i przedstawić najlepsze rozwiązanie finansowe. W każdej sytuacji. Polecam.

  Teresa

  Serdecznie polecam, udało się uzyskać kredyt na zakup wymarzonego mieszkania. Świetny kontakt, profesjonalne doradztwo. Jestem bardzo zadowolona i polecam Pana Adama.