Żaneta Chryczyk - gekon24.pl
Ekspert - Żaneta Chryczyk

Żaneta Chryczyk

Pomagam swoim klientom uzyskać tani kredyt i obniżam koszt kredytu który już został uruchomiony.

Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg, Strzelce Opolskie, Wrocław, Oleśnica, Oława, Katowice, Częstochowa, Gliwice, Zabrze, Bytom, Rybnik, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Tarnowskie Góry oraz wszystkie pozostałe miasta i miejscowości w województwie opolskim.

Skontaktuj się  O mnie

  Pracę w finansach rozpoczęłam w 2011 roku. Daję gwarancję indywidualnego podejścia oraz wyboru najkorzystniejszej oferty. Dzięki współpracy ze mną moi klienci zyskują przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy. Wszystkie zapisy w dokumentach bankowych omawiam i wyjaśniam. Staram się przeprowadzić cały proces obsługi kredytowej w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszam na bezpłatne konsultacje zdalne lub stacjonarne. Oferuję możliwość dojazdu do Klienta.

  Doświadczenie

  Doświadczenie w pośrednictwie kredytowym od 2011 roku

  Opinie

  Beata

  Panią Żanetę polecił mi mój znajomy i jestem mu za to bardzo wdzięczna. Pełen profesjonalizm, bardzo miła i sympatyczna Pani - poleci, doradzi bez strat dla klienta. Polecam!

  Aleksandra

  Dla Pani Żanety nie było nic, co stanowiłoby problem, mimo, że trochę się ich generowało po drodze. Na każdym kroku wszystko klarownie wyjaśnione i w stałym kontakcie z klientem. Pełen profesjonalizm, z całego serca polecam.

  Marcin

  Najlepszy doradca kredytowy na jakiego natrafiłem. Charakteryzuje się dużą znajomością rynku i oferty banków, potrafi doradzić i pomóc znaleźć rozwiązania w trudnych sytuacjach. W razie potrzeby wracam do pani Żanety i mogę ją polecić każdemu z czystym sumieniem.

  Marcin

  Jeśli szukasz kompetentnego doradcy kredytowego to polecam bardzo Panią Żanetę. Zdecydowanie zna się na tym co robi i co ważniejsze robi to z sercem i wielką życzliwością do klientów.

  Magdalena

  Pani Żaneta z dużym zaangażowaniem zajęła się moim złożonym problemem i pomogła mi w uzyskaniu kredytu. Posiada znakomitą wiedzę o rynku kredytowym. W czasie całego procesu bezproblemowy kontakt każdego dnia i o każdej porze. Błyskawiczne działanie Pani Żanety poskutkowało pozytywną decyzją banku. Dziękuję Pani!

  Szymon

  Bardzo miła i kompetentna osobna, pomimo nieścisłości z bankiem, udano nam się przebrać przez ich niekompetencję przy pomocy pani Żanety. Polecam.