Tomasz Bartkowiak - gekon24.pl
Ekspert - Tomasz Bartkowiak

Tomasz Bartkowiak

Obsługuj każdego Klienta jak sam byś chciał być obsłużony.

Poznań, Buk, Czerwonak, Dopiewo, Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Luboń, Mosina, Murowana Goślina, Pobiedziska, Puszczykowo, Rokietnica, Stęszew, Suchy Las, Swarzędz, Tarnowo Podgórne

Skontaktuj się  O mnie

  Dzięki swojemu rozległemu doświadczeniu zawodowemu i mnogości możliwości podchodzę do każdego Klienta w sposób indywidualny biorąc pod uwagę minimalizację zaangażowania Twojego czasu. Dostrzegam, że jesteś zapracowany i masz codzienne obowiązki. Działam dla Ciebie i na Twoją rzecz byś Ty przy jak najmniejszym zaangażowaniu czasu osiągnął swój cel.

  Doświadczenie

  Doświadczenie w pośrednictwie kredytowym od 2006 roku

  Opinie

  Filip

  Polecam bardzo! Pan Tomasz w miły, profesjonalny i przystępny sposób prowadzi od myśli o kredycie aż do jego uzyskania. Fachowo i cierpliwie pomaga nawet w dni wolne, święta i nocami.

  Łukasz

  Serdecznie polecamy! Dziękujemy za fachowe doradztwo w zakresie kredytu hipotecznego, Pan Tomasz nawet na urlopie odpowiadał na nasze pytania i wątpliwości jasno i rzetelnie. Będziemy polecać dalej.

  Klaudia

  Fachowe doradztwo, szczegółowe i skrupulatne przejście przez szereg formalności. Każdy krok był konsultowany, wszystko wyjaśniane na bieżąco i przede wszystkim - tłumaczone z żargonu prawniczego na język zrozumiały każdemu, nawet największemu laikowi. Duża wiedza i doświadczenie! Wielkie podziękowania dla Pana Tomasza, także za cierpliwość! Polecam serdecznie!

  Patryk

  Jestem niesamowicie zadowolony ze współpracy. Otrzymaliśmy fachową pomoc, doradztwo przez cały okres załatwiania wszelkich formalności związanych z zakupem nieruchomości. Zawsze mogłem liczyć na pomoc i wyjaśnienie wszelkich wątpliwości ze strony Pana Tomasza. Z czystym sumieniem polecam!

  Karolina

  Pełen profesjonalizm i pomoc przez cały okres transakcji. Świetny kontakt. Wszystko sprawnie i rzetelnie. Bardzo polecam współpracę z Panem Tomaszem. Lepiej nie mogłam trafić.

  Mateusz

  Pan Tomasz zawsze świetnie przygotowany przeprowadził nas bardzo szybko przez cały proces uzyskania kredytu. Bezproblemowy kontakt, organizacja dokumentacji, wyjaśnienie wszystkich wątpliwości i omówienie szczegółów umowy, super atmosfera.