Sylwia Domino - gekon24.pl
Ekspert - Sylwia Domino

Sylwia Domino

Białystok, Olsztyn, Elbląg, Suwałki, Łomża, Ełk, Ostróda, Iława, Augustów, Giżycko, Kętrzyn, Bielsk-Podlaski oraz wszystkie inne miejscowości w województwach warmińsko-mazurskim oraz podlaskim

Skontaktuj się  O mnie

  Oferuję bezpłatną pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego, gotówkowego i konsolidacyjnego. Swojego Klienta traktuję bardzo osobiście i oferuję mu obsługę, jakiej sama bym oczekiwała. Każdy kto decyduje się skorzystać z moich usług, otrzymuje wsparcie w trakcie całego procesu ubiegania się o kredyt. Począwszy od wyboru najkorzystniejszej oferty, kończąc na wypłacie środków i zamknięciu wszystkich spraw związanych z kredytem.

  Doświadczenie

  Doświadczenie w pośrednictwie kredytowym od 2016 roku

  Opinie

  Iwona

  Bardzo polecam współpracę z Panią Sylwią. Sympatyczna i wielce pomocna na każdym etapie wnioskowania o kredyt. Wiedza i zaangażowanie to bezapelacyjnie jej atuty. W momencie kiedy byliśmy wraz z mężem na straconej pozycji, Pani Sylwia wyjęła asa z rękawa i doprowadziła sprawę do końca ze szczęśliwym jej skutkiem. Szczerze polecam!

  Maciej

  Prawdziwy profesjonalizm, fachowa wiedza, doświadczenie to to co Pani Sylwia pokazała mi przy skomplikowanym procesie uzyskiwania kredytu. Pani Sylwia poprzez swoje doświadczenie, wiedzę i chęć pomocy drugiemu człowiekowi potrafiła mi pomóc kiedy już żaden bank i doradca nie potrafił nic zrobić. Polecam każdemu z całego serca.

  Piotr

  Miałem okazję korzystać z pomocy Pani Sylwii, moja sprawa została poprowadzona od początku do końca bardzo profesjonalnie i szybko na czym mi zależało. Szczerze polecam, bo sam na pewno wrócę. Praca z Panią to czysta przyjemność.

  Paulina

  Niezwykle rzetelna, szybka w działaniu, przemiła osoba, znająca się na rzeczy. Cierpliwie wytłumaczyła wszystko, co powinno się wiedzieć, poprowadziła za rękę na każdym etapie, bardzo zaangażowana i szanująca potrzeby i czas klienta. Polecam!

  Paweł

  Polecam współpracę z Panią Sylwią, czuć profesjonalizm na każdym etapie - od pierwszych rozmów dot. możliwości finansowania, przez wsparcie na etapie przygotowania wniosków po etapy wypłaty kredytu - tak powinna wyglądać współpraca z Doradcą!

  Klaudia

  Bardzo, bardzo dziękujemy Pani Sylwii za pomoc w spełnieniu naszego marzenia o zakupie domu! Profesjonalistka w każdym calu! Niezwykle życzliwa, cierpliwa i pomocna. Przez cały proces kredytowy mogłam liczyć na jej pomoc i wsparcie niemalże 24h na dobę! Cierpliwie wyjaśniała i rozwiewała wszelkie moje wątpliwości. Polecam z całego serca!