Robert Furtak - gekon24.pl
Ekspert - Robert Furtak

Robert Furtak

Warszawa, Radom, Płock, Siedlce, Pruszków, Legionowo, Ostrołęka, Piaseczno, Otwock, Ciechanów, Żyrardów, Mińsk Mazowiecki, Wołomin, Sochaczew, Ząbki, Mława, Grodzisk Mazowiecki, Marki, Nowy Dwór Mazowiecki, Wyszków, Piastów, Ostrów Mazowiecka, Płońsk, Kobyłka, Józefów oraz wszystkie pozostałe miasta i miejscowości w województwie mazowieckim.

Skontaktuj się  O mnie

  Jako motto w mojej pracy przyjąłem sobie abym w każdym spektrum pomagał klientom, dotyczy to zarówno czasu do otrzymania kredytu jak i po.

  Doświadczenie

  Doświadczenie w pośrednictwie kredytowym od 2010 roku

  Opinie

  Ryszard

  Papierologia nie jest moją mocną stroną. Cieszę się, że Pan Robert wypełnił za mnie wnioski, pojechał do banku z dokumentami. Podpowiedział mi bym nie wykupował ubezpieczenia w danym banku, gdyż taniej i z większym zakresem znajdę na rynku. Polecił mi notariusza, który poświęcił mi czas w sobotę. Cóż dodać więcej.

  Kamil

  Razem z żoną postanowiliśmy kupić mieszkanie. Rozpoczęliśmy szukać kredytu mieszkaniowego więc udaliśmy się do banku na rozmowę. Po niespełna 1,5 godziny wyszliśmy nasyceni informacjami. Pani, z którą rozmawialiśmy policzyła nam zdolność kredytową. Z jej wyliczeń wyszło, że nasza zdolność jest trochę niższa od ceny za jaką chcemy kupić mieszkanie. Postanowiliśmy odłożyć nasze marzenia o własnym m3. Pewnego dnia koleżanka poleciła nam spotkanie z Panem Robertem. Przyjechał on do nas do Pruszkowa. Powiedział nam, że jeśli nie mamy zdolności kredytowej w jednym banku, nie oznacza to, że nie mamy zdolności kredytowej w innych bankach. Pan Robert znalazł nam bank w którym otrzymaliśmy kredyt na mieszkanie. Mieszkamy w nim obecnie. Wkrótce będziemy zmieniali mieszkanie na większe i nie widzę innej możliwości jak zwrócenie się o pomoc do Pana Roberta.

  Marek

  Jestem osobą nieufną. Dlatego postanowiłem nie konsultować się z nikim w trakcie poszukiwań kredytowych. Jednego dnia udałem się na rozmowę o kredycie do jednego banku, drugiego dnia do następnego itd. Powiem szczerze, że byłem wykończony. Koleżanka z pracy zapytała mnie, dlaczego się nie spotkałem z Robertem. On bezpłatnie jest w stanie powiedzieć jakie banki mają najlepsze oprocentowanie. Zawsze można sprawdzić czy jego informacje pokrywają się z ofertą bankową. To była najlepsza rada z jaką się spotkałem. Dzięki niemu zaoszczędziłem czas, ale przede wszystkim zyskałem najbardziej obiektywne informacje, których nie byłem w stanie uzyskać od pracowników banków.

  Monika

  Czas, w którym kupowałam mieszkanie był niekorzystny. Kredyty były bardzo wysoko oprocentowane. Żyłam z takim kredytem kilka lat. Przez przypadek dowiedziałem się że kredyty można przenosić z jednego banku do drugiego. Moja sytuacja uległa zmianie, gdyż rozwiodłam się z mężem. Otrzymywałam alimenty. Niestety w banku, do którego się udałam, dowiedziałam się, że alimenty nie są brane pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej. I jak to w życiu bywa, pocztą pantoflową dowiedziałam się o Robercie, który zajmował się kredytem mojej cioci. Zadzwoniłam do niego. Okazało się, że są banki, które przyjmują alimenty. Przenieśliśmy kredyt do innego banku i dzięki temu mam niższą ratę o 300zł miesięcznie. Panie Robercie, dziękuje Panu, że zajął się Pan wszystkimi formalnościami związanymi z kredytem. To co Pan powiedział podczas spotkania, że Pana klienci odwiedzają placówkę bankową pierwszy raz kiedy podpisują umowę kredytową, było prawdą.

  Mirosław

  Roberta poznałem w Poznaniu kiedy był na spotkaniu biznesowym. Zaimponował mi wiedzą oraz łatwością z jaką odpowiadał na moje pytania związane z kredytem. Nie używając przy tym języka bankowego. To sprawiło, że był pierwszą osobą do jakiej zadzwoniłem kiedy zdecydowałem się na zakup mieszkania i ubieganie się o kredyt. Odległość nie sprawiła mi większych przeszkód w całym procesie kredytowym.