Radosław Żabski - gekon24.pl
Ekspert - Radosław Żabski

Radosław Żabski

Szczecin, Gorzów Wielkopolski, Stargard, Świebodzin, Kostrzyn nad Odrą, Międzyrzecz, Trzcianka, Słubice, Choszczno, Pyrzyce, Myślibórz, Czarnków, Międzychód, Sulęcin, Strzelce Krajeńskie, Drezdenko, Skwierzyna, Witnica, Krzyż Wielkopolski, Lipiany

Skontaktuj się  O mnie

  Kompleksowa obsługa, jakość, profesjonalizm, zaangażowanie oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

  Doświadczenie

  Doświadczenie w pośrednictwie kredytowym od 2012 roku

  Opinie

  Bartosz

  Polecam! Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i pomoc na każdym etapie uzyskiwania kredytu. Wyjaśnia czarno na białym różnice w sposobach kredytowania, strukturze umów, a także sposobu obsługi przez bank. Posiada rozległą wiedzę na temat sytuacji na rynku, dynamicznie dostosowuje do niej umowę i dobiera bank. Już dwa razy korzystałem z jego pomocy, z pewnością jeśli będzie okazja zgłoszę się po raz kolejny.

  Sonia

  Polecam z całego serca! Bardzo profesjonalny doradca, najlepszy, z jakim mieliśmy styczność. Zaangażowanie, duży zasób wiedzy na temat tego, co aktualnie dzieje się na rynku. Jeszcze raz bardzo dziękujemy Panu Radosławowi za nieocenione wsparcie, obiektywizm i poświęcony czas.

  Paweł

  Jak najbardziej polecam, pełen profesjonalizm, szybkie działanie, miła obsługa i fachowe doradztwo i to wszystko w jednym miejscu.

  Monika

  Polecam pana Radka jako rzetelnego doradcę kredytowego. Cały proces przebiegł błyskawicznie a Pan Radek zawsze miał czas by odpowiedzieć na wszystkie pytania. Chciałabym bardzo podziękować, że tak szybko udało nam się pozałatwiać sprawy związane z kredytem hipotecznym na zakup mieszkania. Poprowadził moja sprawę w błyskawiczny sposób. Zdecydowanie polecam usługi pana Radka.

  Estera

  Pan Radosław jest osobą, którą z pewnością polecę znajomym. Angażuje się w każdą sprawę w stu procentach, z każdej sytuacji znajdzie wyjście i dopnie na ostatni guzik. Największa zaleta to determinacja i szybkość w działaniach. Po miesiącu od pierwszego spotkania miałam już pierwszą transzę z kredytu hipotecznego na koncie. Jestem zachwycona i polecam!

  Marta

  Pan Radosław Żabski pomógł mi na każdym etapie uzyskania kredytu hipotecznego, począwszy od złożenia wniosków i dokumentacji do wniosku, poprzez doradztwo - co , gdzie i jak, a skończywszy na informacjach dotyczących uruchomienia kredytu. Rewelacyjna współpraca, kontakt na każdym etapie, miła i profesjonalna obsługa, a przede wszystkim niemarnowanie czasu na zbędne i nielogiczne czynności. - Polecam bardzo szczerze. Miło współpracować z osobą, która ma tak obszerną wiedzę zawodową i potrafi ją wykorzystać.