Piotr Marantowicz - gekon24.pl
Ekspert - Piotr Marantowicz

Piotr Marantowicz

Wykonuj nie tylko swoją pracę, ale też trochę ekstra. Nie wahaj się dać z siebie nieco więcej, bo ta drobna różnica jest warta całej reszty.

Gdynia, Gdańsk, Sopot, Pruszcz Gdański, Rumia, Reda, Wejherowo, Lębork, Kartuzy, Kościerzyna

Skontaktuj się  O mnie

  Nazywam się Piotr Marantowicz i od 15 lat spełniam marzenia Klientów o ich własnej nieruchomości. W tym czasie sfinalizowałem setki kredytów. Dzięki mojej wiedzy, doświadczeniu, znajomości ofert i procedur bankowych Twoja nowa nieruchomość jest dla Ciebie na wyciągnięcie ręki. Przeprowadzę Cię przez cały proces kredytowy krok po kroku, zaopatrzę w niezbędną wiedzę, omówię z Tobą oferty kredytowe, następnie decyzję i umowę kredytową. Moi Klienci cenią sobie moją dostępność, spokój, zaangażowanie oraz fakt, że pozostaję dla nich wsparciem merytorycznym również po uruchomieniu kredytu. Sprawdź mnie i zaufaj mi – jestem pewny, że spełnię Twoje oczekiwania.

  Doświadczenie

  Doświadczenie w pośrednictwie kredytowym od 2007 roku

  Opinie

  Adriana i Krzysztof

  Bardzo gorąco polecam Pana Piotra. Bardzo profesjonalnie i konkretnie udzielił nam porad w sprawie kredytu. Był zawsze do naszej dyspozycji i odpowiadał na wszystkie pytania. Bardzo dobra komunikacja i współpraca, oddany sprawie do samego końca! Najlepszy ekspert w sprawach kredytu hipotecznego.

  Rafał

  Z czystym sumieniem polecam skorzystanie z usług Pana Piotra. Wszystkie formalności załatwione w ekspresowym tempie, do tego mega wiedza, super kontakt i dyspozycyjność!

  Aleksandra

  Bardzo polecam usługi Pana Piotra. Współpraca układała się do samego końca bardzo dobrze. Marzenie spełnione o własnym mieszkaniu – jeszcze raz bardzo dziękujemy!

  Mikołaj i Paulina

  Współpraca z Panem Piotrem to czysty profesjonalizm. Szczerze mówiąc, nie obchodziło Nas nic wnioskując o kredyt hipoteczny, Pan Piotr wszystkim się zajął. Kontakt był wzorowy, grafik spotkań bardzo elastyczny, Pan Piotr dopasowywał się do Nas pod względem godzin spotkań, w momencie gdy nie mógł odebrać telefonu to zawsze oddzwaniał. Jesteśmy bardzo zadowoleni !!! 10/10

  Wioletta

  Bardzo serdecznie polecam Pana Piotra jako doradcę. Bardzo nam pomógł w procedurze kredytowej. Zawsze był pomocny, odpowiadał na wszystkie pytania i był z nami w stałym kontakcie emaliowym i telefonicznym. Dzięki wsparciu Pana Piotra będziemy mieli nas wymarzony dom nad morzem.