Paweł Sołtys - gekon24.pl
Ekspert - Paweł Sołtys

Paweł Sołtys

Kraków, Wieliczka, Myślenice, Niepołomice, Skawina, Tarnów

Skontaktuj się  O mnie

  Z zawodem Eksperta Finansowego jestem związany od roku 2007, zbierając doświadczenie w największych firmach doradztwa finansowego w Polsce. Specjalizuję się w tematyce kredytów hipotecznych. Mam bardzo szeroką ofertę Banków co powoduje, że zawsze posiadam najlepsze rozwiązania dla Klientów. Przygotowując rozwiązanie, zawsze kieruję się dobrem klienta.

  Doświadczenie

  Doświadczenie w pośrednictwie kredytowym od 2007 roku

  Opinie

  Bartosz

  Z największą przyjemnością mogę Pana Pawła, z którym współpracowałem. Jest niesamowicie profesjonalnym, konkretnym i miłym człowiekiem - zdecydowanie NAJLEPSZYM w swoim fachu. Pomógł mi w sytuacji, gdy pracownicy wielu innych firm z branży, nie potrafili tego zrobić. Z czystym sumieniem polecam każdemu!

  Tomasz

  Pełen profesjonalizm i szczere doradztwo. Współpracę z Panem Pawłem Sołtysem polecam każdemu, kto chce zbadać swoją zdolnośc kredytową i otrzymać najlepsze warunki, dostępne na rynku.

  Michał

  Do Pana Pawła trafiłem z polecenia od mojego kolegi z pracy mając już tak naprawdę kilka ofert i rozeznanie na rynku od innych doradców na kredyt hipoteczny. Od pierwszego telefonu do Pana Pawła dało się wyczuć pełny profesjonalizm, szczerość i niesamowitą widzę i doświadczenie. W dosłownie w kilka chwil dostałem kalkulację która od razu była korzystniejsza a wszelkie warunki jasno wytłumaczone. Podczas współpracy w każdej chwili mogłem liczyć na szczerość i szybką odpowiedź na nurtujące mnie pytania których było bardzo dużo - a jestem osobą bardzo dociekliwą. Bardzo dziękuję za pomoc, super profesjonalizm i podejście do mojej osoby. Serdecznie pozdrawiam!