Paweł Roszak - gekon24.pl
Ekspert - Paweł Roszak

Paweł Roszak

Wrocław, Wałbrzych, Świdnica, Dzierżoniów, Świebodzice, Strzegom

Skontaktuj się  O mnie

  W swojej pracy kieruje się profesjonalnym podejściem do klienta i jak najlepszym zajęciem się daną sprawą. Staram się aby cały proces kredytowy był dla moich klientów jak najprzyjemniejszy. Na bieżąco interesuję się rynkami finansowymi oraz inwestycjami – w tych kwestiach moi klienci mogą też liczyć na moją opinię w danej sprawie. Moje usługi są bezpłatne. Zapraszam do współpracy.

  Doświadczenie

  Doświadczenie w pośrednictwie kredytowym od 2010 roku

  Opinie

  Aleksandra

  Serdeczne podziękowania dla Pana Pawła Roszaka. Właściwy człowiek we właściwym miejscu. Świetny kontakt telefoniczny, zawsze umawialiśmy się w jak najszybszym terminie, tak by obu stronom pasowało. Pan Paweł odpowiadał na wszystkie pytania, wszystko dokładnie tłumaczył od początku do końca. Zawsze mogłam zadzwonić czy napisać i dopytać. Sprawa poprowadzona świetnie. Czuliśmy, że jesteśmy w dobrych rękach, co poskutkowało pozytywną oceną kredytową. Jeszcze raz dziękujemy!

  Krzysztof

  Trafiliśmy do Pana Pawła Roszaka z polecenia i nie zawiedliśmy się! Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Nasz przypadek był bardzo trudny, wręcz wydawało nam się ze niemożliwy. Ale dla Pana Pawła nie ma rzeczy niemożliwych! Udało się i mamy mieszkanie marzeń! Polecam całym sercem.

  Dawid

  Pan Paweł Roszak to ekspert jakich mało. Wszystko dokładnie wytłumaczył, oferta kredytu bezkonkurencyjna na tle innych propozycji. Polecam zgłaszać się do Pana Pawła.

  Sławomir

  Polecam współpracę z Panem Pawłem Roszakiem. Bardzo dobry specjalista. Polecił mi go znajomy z Wałbrzycha. Dwukrotnie byłem klientem u Pana Pawła i jestem zadowolony. Dba o dobro klienta.

  Paweł

  Polecam gorąco pana Pawła. Sprawnie, szybko i profesjonalnie.