Paweł Bigaj - gekon24.pl
Ekspert - Paweł Bigaj

Paweł Bigaj

Moją wizytówką są moje rekomendacje.

Kraków, Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Tarnów, Nowy Sącz oraz wszystkie inne miejscowości w województwach śląskim oraz małopolskim

Skontaktuj się  O mnie

  Kilkanaście lat doświadczenia, setki zadowolonych klientów, stałe miejsce w czołówce najlepszych brokerów finansowych w Polsce, liczne wyróżnienia od współpracujących firm to moja najlepsza wizytówka. Nie ma znaczenia kwota kredytu z jaką się zgłaszasz, pomagam każdemu. Sprawdź mnie i daj sobie szansę w znalezieniu optymalnej oferty kredytowej.

  Doświadczenie

  Doświadczenie w pośrednictwie kredytowym od 2006 roku

  Opinie

  Katarzyna i Rafał

  Na skorzystanie z pomocy Pana Pawła zdecydowaliśmy się po przeczytaniu opinii innych osób i jak się później okazało był to strzał z 10-tkę. Miły, rzetelny i fachowy człowiek, który załatwił za nas wszystkie formalności i wyjaśnił tajniki kredytów hipotecznych. Możemy z całą odpowiedzialnością polecić Pana Pawła, bo dzięki niemu spełnia się nasze marzenie o własnym, nowym domu. Dziękujemy!

  Małgorzata

  Od zawsze bałam się odpowiedzialności, jaką niesie ze sobą zaciągnięcie kredytu. Byłam sceptyczna zwłaszcza wobec kredytów hipotecznych. Podejście Pana Pawła, który wykazał się dużym zrozumieniem tematu i wyjaśnił mi, że kredyt to ułatwienie, a nie obciążenie, spowodowało że dziś piszę tę opinię, siedząc we własnym, przestronnym i dobrze urządzonym mieszkaniu. Jak to się stało? Przygotowana oferta i pomoc przy uzyskaniu kredytu pozwoliły mi na kupno i wyposażenie mieszkania dla mojej rodziny. Dziękuję i polecam. 10/10

  Jadwiga

  Współpraca z p. Pawłem układała nam się bardzo dobrze. Jego profesjonalne i rzetelne podejście pomogło mi wybrać korzystna ofertę kredytową z wielu opcji przez niego zaprezentowanych. Na wszystkie pytania i wątpliwości potrafił jasno i klarownie odpowiedzieć, a wypełnienie wszystkich dokumentów zajęło niewiele czasu. Pan Paweł prowadził moją sprawę do momentu wypłaty kredytu, także poza podpisaniem umowy nie musiałam się o nic martwić. Serdecznie polecam tego eksperta.

  Jacek

  Paweł Bigaj sprawnie dobrał optymalny dla nas kredyt hipoteczny, był także pomocny w kwestii wszelkich formalności związanych z zaciągnięciem kredytu. Polecam usługi Pana Pawła.