Monika Piwowarczyk - gekon24.pl
Ekspert - Monika Piwowarczyk

Monika Piwowarczyk

Dobro wraca dlatego doradzam swoim klientom tak jak swojej rodzinie: najlepiej, najtaniej i najkorzystniej.

Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Pińczów, Busko-Zdrój, Jędrzejów, Staszów

Skontaktuj się  O mnie

  Umiejętność rozmowy o finansach w sposób prosty i niekrępujący. Cierpliwość w tłumaczeniu zawiłości zagadnień finansowych. Optymizm, upór i konsekwencja. Wysoka etyka pracy, do celu ale nie po trupach.

  Doświadczenie

  Doświadczenie w pośrednictwie kredytowym od 2009 roku

  Opinie

  Mariusz

  Serdecznie polecam osobę Pani Moniki jako doradcę finansowego. Pełne zaangażowanie w wykonywane zadania, fachowa pomoc oraz profesjonale podejście do klienta w pełni zasługują na uznanie. Pani Monika nie tylko pomogła mi znaleźć właściwy bank, w którym mogłem wziąć kredyt na mieszkanie ale również doskonale wyjaśniła mi wszystkie pojęcia teoretyczne związane z kredytami oraz mechanizmy funkcjonowania ich w praktyce. Pani Moniko, dziękuję za pomoc i życzę sukcesów!!!

  Malwina

  Trafiliśmy do Pani Moniki z polecenia i oczywiście polecamy dalej. Przeszliśmy przez kilku doradców, ale tylko z Panią Moniką czuliśmy się pewnie przez całą procedurę kredytową, która okazała się bezproblemowa i szybka. Wszystko na bieżąco wyjaśniała, w wielu kwestiach podpowiadała co byłoby najlepszym rozwiązaniem. Z całego serca polecamy! Najlepszy doradca w naszym mieście.

  Karolina

  Polecam gorąco Panią Monikę. Miła, kompetentna, bardzo pomocna. Zajmowała się wszystkimi formalnościami od A do Z. W każdej chwili była dostępna pod telefonem i służyła pomocą odpowiadając na każde nurtujące pytanie. Widać duże doświadczenie, wiedzę a do tego otwartość i wieczny uśmiech. Śmiało można powiedzieć, że czuliśmy się zaopiekowani i prowadzeni za rękę.

  Hubert

  Szczerze polecam współpracę z Panią Moniką. Z zaangażowaniem poprowadziła mnie przez cały proces uzyskania kredytu hipotecznego. Kompetencje i podejście do klienta godne podziwu. Bardzo dziękuję i polecam!

  Karolina

  Kto szuka doradcy kredytowego to tylko Pani Monika! Polecamy z mężem współpracę, która od pierwszego kontaktu mailowego po samo spotkanie w biurze przebiegała na najwyższym poziomie. Pani Monika zna już produkty bankowe od podszewki, wie czego unikać, wie który bank ma najlepsza ofertę dla konkretnego klienta. Pozdrawiamy i życzymy sobie więcej tak życzliwych i profesjonalnych osób na swojej drodze!