Monika Ernest-Zadroga - gekon24.pl
Ekspert - Monika Ernest-Zadroga

Monika Ernest-Zadroga

Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Chełmża, Inowrocław, Solec Kujawski, Golub, Dobrzyń, Gniewkowo, Kruszwica, Rypin, Brodnica, Lipno, Aleksandrów Kujawski, Ciechocinek oraz pozostałe miasta i miejscowości w województwie kujawsko-pomorskim

Skontaktuj się  O mnie

  Nazywam się Monika Ernest-Zadroga. Z branżą finansową jestem związana od 2011 roku. Doświadczenie zdobywałam pracując dla największych instytucji finansowych w kraju. Dzięki dotychczasowej współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmowymi, posiadam szeroką wiedzę o możliwościach finansowania różnych segmentów rynku. Podczas wieloletniego współdziałania z sektorem bankowym i instytucjami finansowymi nabyłam cenne kwalifikacje i umiejętności, dzięki którym dziś mogę wspierać Cię jako niezależny ekspert finansowy.

  Doświadczenie

  Doświadczenie w pośrednictwie kredytowym od 2018 roku

  Opinie

  Anna

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej współpracy z Panią Moniką. Pomogła nam przejść przez cały proces kredytowy wykazując się profesjonalizmem, cierpliwością i udzielając wnikliwych odpowiedzi na wszystkie pytania. Bardzo serdecznie polecamy Panią Monikę jako doradcę kredytowego.

  Alina

  Z całą pewnością mogę polecić Panią Monikę Ernest-Zadroga, jako bardzo dobrą specjalistkę w swojej dziedzinie i bardzo serdeczną osobę.

  Paweł

  Współpraca z Panią Moniką to była czysta przyjemność. Wszystko sprawnie załatwione od A-Z. Dostaliśmy najlepszą ofertę kredytową i cieszymy się nowym mieszkaniem. Szczerze polecam.

  Patryk

  Pani Monika to świetna specjalistka. Posiada ogromną wiedzę zarówno w zakresie finansów jak i nieruchomości. Dzięki jej pomocy udało mi się przebrnąć przez niełatwą transakcję. Czuwała nad wszystkim od samego początku do końca. Polecam współpracę, ja na pewno jeszcze nie raz skorzystam.

  Marta

  Pani Monika to bardzo dobry specjalista kredytowy. Potrafi dobrać odpowiednie rozwiązanie, jest bardzo kompetentna i zna się na tym co robi. Działa szybko i skutecznie a poza tym to bardzo cierpliwa i miła osoba. Polecam!