Michał Strzylak - gekon24.pl
Ekspert - Michał Strzylak

Michał Strzylak

Jeden Ekspert, oferta wielu banków. Zaufaj profesjonaliście.

Kraków i okolice, Miechów, Wadowice, Wieliczka, Myślenice, Chrzanów, Nowy Targ, Nowy Sącz, Olkusz, Tarnów, Zakopane

Skontaktuj się  O mnie

  To co mnie wyróżnia to doświadczenie, skuteczność i szybkość działania.

  Pomagam uzyskać kredyt hipoteczny na zakup wymarzonej nieruchomości lub budowę domu. Działalność w tym zakresie prowadzę od ponad 13 lat. Jestem ekspertem niezależnym – to Twój interes jest dla mnie najważniejszy.

  Doświadczenie

  Doświadczenie w pośrednictwie kredytowym od 2009 roku

  Opinie

  Ewelina

  Bardzo polecam usługi Pana Michała i jego zespołu. Wykazują się ogromną wiedzą, cierpliwie i wyczerpująco odpowiadają na wszystkie pytania. Kontakt z nimi przebiegał szybko i bezproblemowo. Sprawa została sfinalizowana a my na każdym etapie czuliśmy się zaopiekowani.

  Anna

  Polecam współpracę z Panem Michałem i jego zespołem. Wszystkie kwestie i zagadnienia zostały mi dokładnie wytłumaczone. Pan Michał pomógł podjąć odpowiednie decyzje, do niczego nie zmuszając. Był bardzo obiektywny. Kredyt uruchomiony w ekspresowym tempie. Chętnie skorzystam ponownie z usług Pana Michała jeśli pojawi się taka potrzeba.

  Justyna

  Ostatnio skorzystaliśmy z pomocy Pana Michała i jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Profesjonalizm na każdym kroku, bardzo dobry kontakt zarówno telefoniczny jak i za pomocą e-maila. Mimo ciężkiej sytuacji i czasu, którego nie mieliśmy, kredyt w ciągu 4 tygodni został dopięty na ostatni guzik. Jeszcze raz dziękujemy i z czystym sumieniem polecamy.

  Wojciech

  Ja lubię współpracę z osobami pracującymi na własny rachunek - jest jakość. U Pana Michała to się świetnie sprawdziło. Szybki kontakt, także mailowy, oferta porównawcza pokazująca wszystkie za i przeciw, plus przejęcie całości kontaktu z bankiem oraz pełne przygotowanie na spotkaniu. Szczerze polecam

  Dominik

  Cały proces uzyskiwania kredytu przebiegł sprawnie a wszystkie formalności zostały załatwione praktycznie na pierwszym spotkaniu. Duża wiedza i fachowe doradztwo. Polecam