Michał Sieczka - gekon24.pl
Ekspert - Michał Sieczka

Michał Sieczka

Zawsze daję ludziom więcej niż się spodziewają.

Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Skarżysko-Kamienna, Sandomierz, Końskie, Busko-Zdrój, Jędrzejów, Staszów, Pińczów, Włoszczowa, Opatów, Radom

Skontaktuj się  O mnie

  Indywidualne podejście do każdego klienta jest najważniejsze w mojej pracy. Każda przeprowadzana transakcja jest inna, a kredyt hipoteczny czy gotówkowy jest dla każdego taki sam tylko z nazwy. W swojej pracy zawsze kieruję się dobrem klienta i jest ono dla mnie najważniejsze. Zapraszam do kontaktu, a postaram się sprostać oczekiwaniom.

  Doświadczenie

  Doświadczenie w pośrednictwie kredytowym od 2014 roku

  Opinie

  Tomasz

  Z czystym sumieniem polecam! Widać fachowość i doświadczenie Pana Michała. Od początku sprawa prowadzona bardzo profesjonalnie, w przejrzysty dla klienta sposób i co najważniejsze szybko i sprawnie. Dodatkowo bardzo miła atmosfera.

  Paweł

  Szczerze polecam! Współpraca z Panem Michałem na najwyższym poziomie, cały proces kredytowania przebiegł bardzo szybko! Pan Michał w każdej chwili służył pomocą jak również wyjaśnił wszystkie kwestie związane z kredytem.

  Dominika

  Polecam Pana Michała w 100%!!! Pełen profesjonalizm i miła atmosfera. Świetny kontakt podczas współpracy. Kredyt otrzymaliśmy bardzo szybko i sprawnie. Serdecznie polecam!

  Marta

  Bardzo polecam Pana Michała! Jest to świetny fachowiec, znający się na rzeczy. Do tego jest słowny i punktualny. Dzięki niemu i jego spokojnemu podejściu do sprawy przetrwaliśmy ten zwariowany czas, jakim jest uzyskanie kredytu. Co najważniejsze, można liczyć na Pana Michała także po sfinalizowanej transakcji. Dziękujemy!

  Dominika

  Bardzo polecam Pana Michała, ma szeroką wiedzę w swojej dziedzinie. Pełen profesjonalizm, rzetelne informacje, świetny kontakt z klientem. Pan Michał cierpliwie odpowiadał na każde pytanie i wyjaśniał wszystkie niezrozumiałe kwestie. Opieka po zawarciu umowy kredytowej jest również miłym akcentem na koniec współpracy. Polecam z czystym sumieniem!

  Wioleta

  Pan Michał to profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu. Od początku doradza, dobiera indywidualnie do potrzeb ofertę, rzetelnie odpowiada na wszystkie pytania, tłumaczy każde niezrozumiałe zagadnienie. Nie tylko ma ogromną wiedzę, ale jest również niezwykle miłym człowiekiem, przez co współpraca z nim jest znacznie przyjemniejsza. Dzięki Panu Michałowi przeszłam cały okres kredytowania spokojnie, bez stresu i niepotrzebnych obaw. To człowiek godny zaufania, polecam tak mocno jak się da!