Marian Śliwowski - gekon24.pl
Ekspert - Marian Śliwowski

Marian Śliwowski

Gdańsk, Gdynia, Sopot, Pruszcz Gdański, Rumia, Reda, Wejherowo

Skontaktuj się  O mnie

  Pomagam Klientom z Gdańska, Gdyni, Sopotu i okolic Trójmiasta w uzyskaniu najkorzystniejszych rozwiązań kredytowych od 2012 roku. Do oczekiwań każdego Klienta podchodzę indywidualnie. Dopasowuję kredyt hipoteczny pod konkretne możliwości zgodnie ze znajomością dynamicznie zmieniającego się rynku finansowego.

  Doświadczenie

  Doświadczenie w pośrednictwie kredytowym od 2012 roku

  Opinie

  Łukasz

  Na współpracę z Panem Marianem zdecydowaliśmy się na podstawie polecenia i była to bardzo dobra decyzja. Mimo zawiłości formalnych procesu kredytowego, nie dość, że udało się ten proces sfinalizować, to mam też poczucie, że zostaliśmy zupełnie odciążeni wszędzie tam gdzie było to możliwe. Polecam, uzyskanie kredytu hipotecznego nie jest takie łatwe, ale Pan Marian dba, żeby przejść przez niego "suchą stopą".

  Łukasz

  Współpraca z p. Marianem Śliwowskim to czysta przyjemność. Szuka najkorzystniejszej alternatywy dla swoich klientów. Do swojej pracy podchodzi rzetelnie. Bardzo dokładny i słowny. Jeśli mówi, że zadzwoni, załatwi to tak się dzieje nawet kiedy jest to sobota, czyli dzień wolny od pracy. Sam proces współpracy przebiega tak, by jak najmniej angażować klienta, czyli oszczędność czasu. Wszystkie dokumenty jasno omówione i przygotowane na 2. spotkanie. Człowiek od rzeczy niemożliwych. Mieliśmy z mężem 3 dni na podpisanie umowy, żeby zmieścić się w terminie. Pani z banku, notariusz pytali się jakim cudem udo się nam to załatwić. A to nasz Pan Marian!

  Wacław

  Jestem absolutnie zachwycony zarówno tempem, jak i łatwością przechodzenia przez zawiłości kredytów hipotecznych z pomocą Pana Mariana! Po pierwsze bardzo konkretnie podchodzi do sprawy - weryfikuje, które oferty mają sens i patrzy całościowo na kredyt, a nie tylko na sytuację w danym momencie. Sprawdza ubezpieczenia, wcześniejsze spłaty i doradza nie tylko na daną chwilę, ale uwzględniając przyszłość i zabezpieczenie spłat. To człowiek niezwykle sumienny, działający błyskawicznie i hiperkonkretny. Jeśli ktoś lubi bezproblemowe przechodzenie przez procedury to jest to właściwy adres. Cała procedura wymagała minimalnego wysiłku z mojej strony, składania podpisów we właściwych miejscach i okazjonalnego przesyłania skanów. W ogólności Pan Marian uprościł sprawę do minimum, angażując mnie w najmniejszym możliwym stopniu, żebym mógł zająć się tym, na czym się znam, podczas gdy on z moim pełnym zaufaniem zajmował się tym, w czym on jest ekspertem. Po pierwszej rozmowie wiedziałem, że "nadajemy na tych samych falach" i świetnie się rozumiemy. Wiedziałem, że mogę mu zaufać. Mogę szczerze polecić Pana Mariana, jeśli potrzebujecie kogoś energicznego, kompetentnego i nie macie czasu na przebijanie się przez stos umów, tylko szukacie konkretu i kogoś kto dobrze, z życzliwością i pełnym profesjonalizmem wytłumaczy, o co chodzi i co macie dalej robić. Rewelacja!

  Karolina

  Gorąco polecam usługi doradztwa finansowego świadczone przez Pana Mariana. We współpracy z Panem Marianem cenię sprawną komunikację, rzetelną wiedzę i konsekwencję w pokonywaniu licznych barier formalnych i bankowych labiryntów. Jeśli zastanawiają się Państwo nad kredytem - Pan Marian Śliwowski będzie doskonałym ekspertem, który poprowadzi Państwa przez cały proces od początku do końca.

  Karina

  Pan Marian to świetny fachowiec! Miło, przyjemnie i skutecznie 🙂 Wszystko na czas, terminowo. Kontakt stały i o każdej porze 🙂 Serdecznie polecam i dziękuję jak dotąd za owocną współpracę!!