Marek Mężyk - gekon24.pl
Ekspert - Marek Mężyk

Marek Mężyk

To nie pieniądze dają szczęście, ale to co dzięki nim możesz zrobić ze swoim życiem.

Katowice, Częstochowa Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Lubin, Głogów, Kraków, Tarnów, Nowy Sącz oraz wszystkie pozostałe miasta i miejscowości w tych województwach.

Skontaktuj się  O mnie

  Co mnie wyróżnia: kilkanaście lat doświadczenia, zadowoleni, polecający i powracający klienci, szybkość działania i pasja do swojej pracy. Dla mnie nie liczy się kwota kredytu ważne są twoje cele i ich realizacja. Sprawdź jak działam.

  Doświadczenie

  Doświadczenie w pośrednictwie kredytowym od 2010 roku

  Opinie

  Aneta

  Serdecznie polecamy Pana Marka. Indywidualnie podchodzi do klienta, pomaga rozwiązywać napotkane problemy, cały czas pozostaje w kontakcie. Posiada duża wiedzę, którą z łatwością przekazuję klientowi. Dzięki temu cały proces uzyskania kredytu przebiegł bardzo sprawnie.

  Artur

  Pan Marek jest doskonałym doradcą, sprawy swoich klientów stawia na pierwszym miejscu, jest sumienny i bardzo pomocny. Gorąco polecam.

  Jakub

  Pan Marek: Rzetelny, uczciwy, konkretny. Bardzo dobry kontakt z klientem. Posiada bardzo dużą wiedzę i na wszystkie pytania odpowiada wyczerpująco. Otwarty na potrzeby klienta i wyrozumiały. Jest osobą kompetentną.

  Renata

  Bardzo polecam Pana Marka, który w szybki i skuteczny sposób pomógł mi w uzyskaniu kredytu hipotecznego a jego porady pozwoliły uniknąć problemów wynikających z niekompetencji pośrednika i biura nieruchomości przy zakupie mieszkania.

  Magdalena

  Profesjonalista, bardzo kompetentny, cierpliwy człowiek posiadający ogromną wiedzę. Dyspozycyjny i odpowiadający na każde pytanie. Godny polecenia w 100%.

  Patryk

  Mówiąc w najprostszy sposób, prawdziwy ekspert, zawsze znający poprawną odpowiedzieć. Zupełnie nie znałem procedury kredytowej, pierwszy raz w tym uczestniczę, a Pan Marek sprawnie mnie przez to przeprowadził.