Marcin Mieszczanin - gekon24.pl
Ekspert - Marcin Mieszczanin

Marcin Mieszczanin

Porozmawiajmy przy kawie o Twoich planach i potrzebach finansowych.

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Tarnowskie Góry, Będzin, Świętochłowice, Zawiercie, Czeladź.

Skontaktuj się  O mnie

  Od lat pomagam realizować plany finansowe. Uważam, że kluczem do sukcesu jest słuchanie i reagowanie na potrzeby moich klientów. Jeżeli planujesz budowę domu lub zakup mieszkania znajdę dla Ciebie najlepszy kredyt hipoteczny i pokażę jak możesz nim zarządzać w przyszłości. Przeprowadzę Cię przez meandry procedur bankowych, pomogę skompletować dokumenty. Będę dla Ciebie wsparciem na każdym etapie procesu kredytowego. Spotkajmy się przy kawie i porozmawiajmy o Twoich planach.

  Doświadczenie

  Doświadczenie w pośrednictwie kredytowym od 2011 roku

  Opinie

  Maciej

  Z Panem Marcinem załatwiałem dwa kredyty hipoteczne i wiele różnych ubezpieczeń. Za każdym razem byłem bardzo zadowolony i na pewno znowu skorzystam z jego usług. Szybka, sprawna i profesjonalna obsługa. Zdecydowanie polecam.

  Ewa

  Współpraca z Panem Marcinem przebiegła bez zarzutu, bardzo miło i profesjonalnie. Mimo, że sytuacja nie była łatwa Pan Marcin pomógł nam w uzyskaniu kredytu na wymarzone mieszkanie. Polecam każdemu serdecznie, na pewno nikt się nie zawiedzie!

  Nicola

  Pan Marcin to profesjonalista w swojej dziedzinie. Warto zgłosić się po pomoc przy wyborze kredytu właśnie do niego. Wysłucha, doradzi i znajdzie najbardziej korzystną ofertę oraz rozwieje wątpliwości. Skomplikowana papierologia kredytowa to też nie kłopot, bo Pan Marcin ogarnia wszystko bez najmniejszego problemu. Gdybym miała ocenić w skali do 10 to daję śmiało 11!

  Patryk

  Zdecydowanie polecam, wybór współpracy z Marcinem to był strzał w dziesiątkę, pomógł mi uzyskać kredyt hipoteczny, zajął się profesjonalnie i ekspresowo wszystkimi formalnościami. Polecam w 100%

  Filip

  Pełen profesjonalizm i zaangażowanie.