Marcin Makowski - gekon24.pl
Ekspert - Marcin Makowski

Marcin Makowski

Moi Klienci zostają moimi przyjaciółmi.

Piła, Chodzież, Wałcz, Złotów, Wągrowiec, Osiek na Notecią, Trzcianka

Skontaktuj się  O mnie

  15 lat doświadczenia w bankowości, niezależność, doświadczenie i ponad 500 uruchomionych kredytów.

  Doświadczenie

  Doświadczenie w pośrednictwie kredytowym od 2011 roku

  Opinie

  Paweł

  Pan Marcin jest profesjonalistą w swojej dziedzinie. Bardzo szybkie i profesjonalne podejście do sprawy. Efektywność w 100%. Pan Marcin to osoba która się nie poddaje i zawsze znajdzie inną możliwość. Jeszcze raz serdecznie dziękuję za pomoc. Nie trać czasu, nie zastanawiaj się, po prostu korzystaj z wiedzy człowieka doświadczonego! Polecam!

  Karina

  Polecam z całego serca skorzystanie z usług/pomocy Marcina! Prawdziwy fachowiec, dobry człowiek na idealnym miejscu. Podchodzi do sprawy rzetelnie, z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem oraz olbrzymia cierpliwością. Cieszę się, że podjęliśmy taką decyzje i skorzystaliśmy z pomocy doradcy.

  Karolina

  Profesjonalne podejście i świetny kontakt. Wszelkie problemy rozwiązywane od ręki, duże zaangażowanie w pracę. Polecamy w 100%.

  Michał

  Szczerze polecam współpracę z Marcinem ze względu na rzetelność, stały kontakt oraz cierpliwość przy odpowiadaniu na każde pytanie. Moja sprawa okazała się bardzo skomplikowana i pełna problemów, ale zakończyła się na szczęście pozytywnie.

  Serhii

  Pełen profesjonalizm! Bardzo dokładne informacje o wszystkim. Wsparcie i kontakt telefoniczny na całym etapie realizacji. Jestem bardzo wdzięczny Panu Marcinowi.

  Paula

  Serdecznie polecam Pana Marcina! Miałam do czynienia z kilkoma innymi osobami, ale tylko Pan Marcin wyróżnia się takim zaangażowaniem i szczerą chęcią pomocy. Jestem pewna, że gdyby nie Pan Marcin, droga do uzyskania kredytu byłaby o wiele dłuższa, choć i ta nie należała do tych bezproblemowych. Pan Marcin to niebywale cierpliwy człowiek, fachowy, rzeczowy i profesjonalny, udzielający wyczerpujących i zrozumiałych odpowiedzi zawsze opartych na konkretnych wnioskach i argumentach. Bardzo dziękuję za współpracę i jestem niezwykle wdzięczna – w końcu udało się zrealizować cel - własne mieszkanie. Dziękuję i polecam!