Marcin Berus - gekon24.pl
Ekspert - Marcin Berus

Marcin Berus

całe województwo Mazowieckie oraz Świętokrzyskie

Skontaktuj się  O mnie

  Zawsze działam tak, jakbym załatwiał kredyt dla siebie albo przyjaciela. Ma być jak najtaniej. Doradztwo kredytowe to maraton. Muszę mieć długoletnich klientów a taką relację uzyskam tylko wtedy, kiedy działam uczciwie wobec siebie i klientów.

  Doświadczenie

  Doświadczenie w pośrednictwie kredytowym od 2011 roku

  Opinie

  Małgorzata

  Marcin, to najlepszy doradca z jakim przyszło mi współpracować. Gdyby nie On, nie miałabym teraz wymarzonego mieszkania. Jako pośrednik, zna lepiej procedury niż pracownicy banków. I właśnie ta wiedza uratowała mój kredyt. Kredyt wzięłam w 2019 roku, ale Marcin nie zapomina o swoich klientach i cały czas mi doradza. Z całego serca polecam!!!

  Aleksandra

  Profesjonalny doradca. Serdecznie wszystkim polecam. Pomógł nam z kredytem hipotecznym gdzie wiele banków nam odmawiało. Dostarczyliśmy potrzebne dokumenty a Marcin zajął się całą resztą. W naszym imieniu kontaktował się z bankiem i deweloperem. Wszystko poszło sprawnie i udało się dostać kredyt. Bardzo dziękujemy.

  Norbert

  Wspaniały doradca, który uratował nas od pewnej miny zastawionej przez innego, bardzo znanego "doradcę". Marcin to profesjonalista, bardzo skrupulatny i dokładny, o ogromnej wiedzy. Masz pewność i spokój, że dobierze najlepszą ofertę z możliwych. Zdecydowanie polecam

  Marcin

  Życzyłbym sobie więcej takich osób jak Pan Marcin. Pełen profesjonalizm, komplet rzetelnych informacji, sprawne przygotowanie niezbędnych dokumentów. Z czystym sumieniem polecam.

  Michał

  od A do Z - skorzystaliśmy z pomocy Marcina i gdyby nie to sfinansowanie kredytu na mieszkanie byłoby nierealne. Dokładnie wiedział co zrobić, mamy wszystko sprawnie załatwione i powiem więcej, teraz już po sfinalizowaniu cały czas pomaga nam w prowadzeniu tego kredytu, bo przez to co się dzieje nawet nie wiedzielibyśmy co zrobić i raty dalej by rosły - gorąco polecam jako wyjątkowego eksperta :)

  Herluf

  Marcin has helped me twice to obtain a mortgage, and I'm very satisfied with his engagement. I recommend him highly