Maciej Wojewodzic - gekon24.pl
Ekspert - Maciej Wojewodzic

Maciej Wojewodzic

Poznań, Kalisz, Konin, Piła, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Leszno, Września, Swarzędz, Śrem, Krotoszyn, Turek, Jarocin, Wągrowiec, Kościan, Środa Wielkopolska, Koło, Gostyń, Rawicz, Buk, Czerwonak, Dopiewo, Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Luboń, Mosina, Murowana Goślina, Plewiska, Pobiedziska, Puszczykowo, Rokietnica, Stęszew, Suchy Las, Tarnowo Podgórne oraz wszystkie pozostałe miasta i miejscowości w województwie wielkopolskim.

Skontaktuj się  O mnie

  Nazywam się Maciej Wojewodzic i jestem łowcą. Łowcą najlepszych ofert kredytów, rzecz jasna. Usługi finansowe nie mają przede mną tajemnic i z przyjemnością wykorzystuję swoją wiedzę i doświadczenie, wspierając Klientów na każdym etapie procesu kredytowego. Jestem komunikatywny i zaangażowany. Klient jest dla mnie najważniejszy i robię wszystko, co w mojej mocy, by spełnić Jego oczekiwania. Biorąc pod uwagę liczbę Klientów “z polecenia”, chyba mi się to udaje.

  Doświadczenie

  Doświadczenie w pośrednictwie kredytowym od 2018 roku

  Opinie

  Weronika

  Pełen profesjonalizm oraz ogromna wiedza! Pan Maciej odpowiadał wyczerpująco na szereg pytań, dzięki jego pomocy temat kredytów, a także ubezpieczeń nie będzie nikomu straszny. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Polecam serdecznie.

  Radosław

  Szczerze mogę polecić Pana Macieja. Jest profesjonalistą. Jasno i zrozumiale potrafi odpowiadać na pytania. Stały kontakt z klientem podczas całego procesu kredytowego. Jestem bardzo zadowolony więc polecam.

  Hubert

  Doskonały kontakt, zaangażowanie, wszystko załatwione bezproblemowo. Otrzymałem najlepsza ofertę na rynku. Polecam wszystkim!

  Łukasz

  Super specjalista, polecam każdemu poszukującemu wsparcia w wyborze banku.

  Michał

  Jako osoba, która wcześniej nie brała nigdy kredytu hipotecznego zdecydowanie polecam współpracę z Maciejem! Właściwa osoba na właściwym miejscu. Wszystko wytłumaczone w sposób prosty i zrozumiały. Czułem się zaopiekowany od samego początku po finalizację.

  Kinga

  Polecamy z czystym sumieniem! Nie ma nikogo bardziej cierpliwego i zaangażowanego! Praca z Panem Maciejem była czystą przyjemnością. Wszystko w ekspresowym tempie, z dopięciem "na ostatni guzik".