Maciej Skowron - gekon24.pl
Ekspert - Maciej Skowron

Maciej Skowron

Częstochowa, Radomsko, Kłobuck, Lubliniec, Katowice, Myszków, Zawiercie

Skontaktuj się  O mnie

  W swojej pracy stawiam na indywidualne podejście do każdego klienta. Uważam, że główną zasadą naszej współpracy powinna być obustronna szczerość i zaangażowanie. Spotkania ze mną jak również cały proces kredytowy obywają się w przyjacielskiej atmosferze.

  Doświadczenie

  Doświadczenie w pośrednictwie kredytowym od 2013 roku

  Opinie

  Paulina

  Serdecznie polecam skorzystanie z usług Macieja Skowrona. Dzięki dużemu zaangażowaniu, dyspozycyjności i fachowej obsłudze bez stresu w krótkim czasie uzyskałam kredyt hipoteczny.

  Jarosław

  Doradca kredytowy godny polecenia w 100%. Krótko, rzeczowo, bez najmniejszych problemów. Przez cały okres załatwiania kredytu, jak i po załatwieniu wszelkich formalności, zawsze do dyspozycji, chętny do pomocy. Polecam!

  Piotr

  Pan Maciej z bardzo dużym zaangażowaniem pomagał nam w uzyskaniu kredytu. Pomagał, dwoił się i troił przebrnąć przez biurokratyczną dżunglę. Mając TAKIEGO FACHOWCA za DORADCĘ słowo: niemożliwe - nie istnieje. Oprócz PROFESJONALIZMU cechuje go PRZESYMPATYCZNA OSOBOWOŚĆ.

  Sylwia

  Serdecznie polecam współpracę z Panem Maciejem. Pełen profesjonalizm. Bardzo szybka i skuteczna pomoc w uzyskaniu kredytu na bardzo korzystnych warunkach.

  Jakub

  Świetny specjalista, wszystko wytłumaczone w przystępny dla klienta sposób, dbałość o terminy oraz dobra współpraca z bankiem. Szczerze polecam.