Maciej Górny - gekon24.pl
Ekspert - Maciej Górny

Maciej Górny

Lublin i okolice, Radom, Rzeszów, Mielec, Przemyśl, Stalowa Wola, Zamość, Chełm, Biała Podlaska, Tarnobrzeg, Puławy, Krosno, Dębica, Świdnik, Jarosław, Sanok, Jasło, Kraśnik, Łuków, Sandomierz

Skontaktuj się  O mnie

  Całkowicie bezpłatnie porównam dla Ciebie oferty kilkunastu banków.
  Pomogę w skomplikowanej procedurze kompletowania wniosków i będę reprezentować Cię w kontaktach z bankiem.
  Poprowadzę przez cały proces kredytowy od analizy możliwości finansowania, poprzez wszelkie formalności aż do wypłaty środków.
  Od wielu lat daję gwarancję powodzenia całego procesu kredytowego.

  Doświadczenie

  Doświadczenie w pośrednictwie kredytowym od 2016 roku

  Opinie

  Bożena

  Pan Maciej to bardzo życzliwy i sympatyczny człowiek. Swoim profesjonalizmem pokazał nam, że nie ma rzeczy niemożliwych. Mogliśmy na niego liczyć z każdym nowym pomysłem i chwilą zwątpienia. Współpraca była bardzo zadowalająca. Szczerze polecamy

  Natalia

  Pan Maciej z wielką cierpliwością tłumaczył wszelkie zawiłości procesu. Zawsze miły, pomocny, życzliwy, sumienny i staranny w swojej pracy, doradzał obiektywnie i zatroszczył się o wszystko. Dziękuję i polecam!

  Agnieszka

  Z czystym sumieniem polecamy skorzystanie z usług Pana Macieja. Jest to przede wszystkim człowiek kompetentny, rzetelny, sumienny, oraz solidny w tym co robi. Świetny kontakt zarówno osobisty, telefoniczny jak i mailowy, Pan Maciej potrafił wszystko wyjaśnić prostym i zrozumiałym językiem. Nie ma dla Niego rzeczy niemożliwych i jest w stanie rozwiązać każdy problem, który pojawi się na drodze do uzyskania kredytu. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie, dodatkowo jest bardzo sympatyczną, uśmiechniętą i cierpliwą osobą z którą rozmowa to czysta przyjemność. Jest to człowiek słowny i sumiennie podchodzący do swojej pracy, wszystko załatwił bardzo starannie i profesjonalnie oraz co najważniejsze z sukcesem. Doradca godny zaufania i polecenia. Bez wątpienia właściwa osoba na właściwym miejscu.

  Viktor

  Do pana Macieja zgłosiliśmy się z nadzieją, że pomoże nam przebrnąć żmudny i skomplikowany proces starania się o kredyt hipoteczny. Trzeba przyznać, że spełnił nasze oczekiwania w stu procentach, Pan Maciej przedstawił nam oferty dopasowane do naszych możliwości, oraz potrzeb. Odpowiadał cierpliwie na wszystkie nasze pytania, był do dyspozycji również wieczorami i w weekendy. Polecam współpracę ze względu na profesjonalne podejście, oraz przede wszystkim, wysoką skuteczność działania!

  Jarosław

  W procesie kredytowym korzystaliśmy z pomocy Pana Macieja Górnego. Przez cały okres mieliśmy pełny kontakt i w razie potrzeby uzyskiwaliśmy odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości. Proces kredytowy zakończony powodzeniem. Polecam przede wszystkim ze względu na komunikację i profesjonalizm.