Maciej Bancarewicz - gekon24.pl
Ekspert - Maciej Bancarewicz

Maciej Bancarewicz

Białystok, Suwałki, Łomża, Augustów, Bielsk Podlaski, Zambrów, Grajewo, Hajnówka, Sokółka, Łapy, Siemiatycze, Wysokie Mazowieckie, Ełk, Giżycko, Pisz, Gołdap, Orzysz, Warszawa, Ostrołęka, Wyszków, Ostrów Mazowiecka

Skontaktuj się  O mnie

  Praca jako Ekspert Finansowy to w moim wypadku nie tylko praca, ale również pasja. Specjalizuje się w kredytach hipotecznych na zakup nieruchomości, jej remont/wykończenie czy też budowę domu. Jeżeli interesuje Cię kredyt hipoteczny, chcesz porównać oferty banków, poznać swoją zdolność kredytową czy tez po prostu nie wiesz od czego zacząć umów się na BEZPŁATNE spotkanie. Gwarantuję Ci, że dowiesz się na nim więcej niż na jakiejkolwiek wizycie w banku czy u innego doradcy, a swoją decyzję o kredycie podejmiesz w 100% świadomie. Podczas spotkania otrzymasz odpowiedź na wszystkie pytania i wątpliwości dotyczące kredytu.

  Doświadczenie

  Doświadczenie w pośrednictwie kredytowym od 2011 roku

  Opinie

  Dorota

  Szczerze polecam pana Macieja! Posiada bardzo dużą wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Dostałam do niego kontakt od kolegi, który wcześniej korzystał z jego pomocy. Pan Maciej poświęcił mi dużo czasu, tłumacząc wszelkie zawiłości związane z braniem kredytu, wyborem oprocentowania, spłatami rat, etc. Ponadto, jest to człowiek bardzo kontaktowy i o wysokiej kulturze osobistej. Tak się złożyło, że kredyt musiałam wziąć pod koniec roku, w dosyć niestabilnym czasie. Najpierw składałam wnioski o kredyt, potem je wycofywałam, potem składałam nowe... a pan Maciej cierpliwie mnie przez ten cały proces przeprowadził. Samą decyzję kredytową otrzymałam po ośmiu dniach od złożenia wniosku (wliczając w to Sylwestra, weekend noworoczny i Trzech Króli).

  Emilia

  Polecam Pana Macieja, bardzo rzetelny, fachowy, a przy tym "ludzki". Mówi jak jest, nie owija w bawełnę. Pomocny w całym procesie, od niezobowiązującej rozmowy, do doprowadzenia do końca procesu kredytowego. Widać, że to jego pasja, a nie tylko praca.

  Paulina

  Profesjonalista w każdym calu. Dokładnie, rzetelnie tłumaczy i cierpliwie wyjaśnia wszystkie aspekty związane z kredytem. Pomógł mi i mężowi w zdobyciu pieniędzy na dokończenie budowy domu. Bardzo łatwy kontakt, można dzwonić i spotykać się osobiście. Przy okazji ma życiowe podejście, zwraca uwagę na aspekty, o których wcześniej nie myśleliśmy. Ogromy plus za wysoką kulturę osobistą. Ocena 10/10

  Magdalena

  Pan Maciej to profesjonalista i specjalista w swojej dziedzinie. Doskonałe wyczucie czasu i idealnie dobrany kredyt. Sam proces szybki i bezproblemowy. Ogromna wiedzą i doświadczenie. Najważniejsze że od początku mieliśmy bardzo dobry kontakt i zaufanie. Naprawdę polecam!

  Rafał

  Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Pan Maciej zawsze znajdzie czas na omówienie i wytłumaczenie wszelkich spraw związanych z kredytem mieszkaniowym. Bardzo dobry kontakt telefoniczny a także mailowy. Bardzo duże zaangażowanie w załatwieniu kredytu oraz informowanie na bieżąco o postępach. Razem z żoną dziękujemy Panu Maciejowi za pomoc w spełnieniu marzenia o własnych czterech kątach. Serdecznie polecam!

  Magdalena

  Z całego serca polecam współpracę z Panem Maciejem. Doskonale przygotował nas do całego procesu kredytowego. Zajął się wszystkimi formalnościami i nie musieliśmy się o nic martwić. Jesteśmy wdzięczni Panu za cierpliwość oraz naprawdę niewiarygodny profesjonalizm. Na pewno będziemy polecać Pana każdemu oraz jesteśmy pewni, ze jak będziemy w przyszłości potrzebować doradcy zgłosimy się do Pana bez wahania. Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy!