Łukasz Rossa - gekon24.pl
Ekspert - Łukasz Rossa

Łukasz Rossa

Wrocław, Oleśnica, Trzebnica, Brzeg, Oława, Jelcz-Laskowice, Kąty Wrocławskie, Oborniki Śląskie

Skontaktuj się  O mnie

  Kredytami zajmuję się od ponad 15 lat. Dzięki doświadczeniu jestem w stanie skutecznie pomóc w uzyskaniu najtańszego i najlepiej dopasowanego kredytu dla moich klientów. Zawsze staram się aby był to kredyt taki, jakbym ja sam miał go wziąć. Większość moich klientów pochodzi z polecenia, a o ich zadowoleniu świadczą pozytywne opinie oraz fakt, że do mnie wracają.

  Doświadczenie

  Doświadczenie w pośrednictwie kredytowym od 2007 roku

  Opinie

  Monika

  Szczerze polecam usługi świadczone przez pana Łukasza. Na pierwszym spotkaniu zostało nam wszystko wyjaśnione tak, abyśmy mogli zrozumieć z czego składa się kredyt. Przez całą procedurę pozyskiwania kredytu czuliśmy się pewnie i w dobrych rękach. Pan Łukasz był zawsze pod telefonem, gotowy wyjaśnić wszystkie wątpliwości. Polecam każdemu, kto stara się o kredyt mieszkaniowy.

  Olga

  Polecam z czystym sumieniem. Korzystałam z usług Pana Łukasza, już po raz drugi i pewnie nie ostatni. Za każdym razem widać było duże zaangażowanie z jego strony, a także indywidualne i elastyczne podejście do klienta! Pan Łukasz jest ekspertem w tym co robi i za każdym razem zależy mu na jak największej satysfakcji jego klientów. Bardzo dobry kontakt e-mailowy jak i telefoniczny to wisienka na torcie.

  Kinga

  Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Łukaszem. Wyjaśnia w zrozumiały sposób kwestie dotyczące otrzymania kredytu. Zawsze pod telefonem, gotowy odpowiedzieć na pytania klientów. Do samego końca przeprowadził nas przez procedurę kredytową. Szczerze polecam.

  Adrianna

  Łukasz to więcej niż ekspert, bardzo polecam, pomógł mi już wiele razy w sprawach kredytowych i polecam go komu tylko mogę. Niewielu jest tak profesjonalnych doradców na rynku. Polecam!

  Mateusz

  Gorąco polecam współpracę z Panem Łukaszem. Profesjonalne podejście. Zawsze pod telefonem.

  Żaneta

  Rewelacja. Pan Łukasz zawsze profesjonalnie i rzeczowo. Polecam