Łukasz Łapiński - gekon24.pl
Ekspert - Łukasz Łapiński

Łukasz Łapiński

Pracuję, abyś realizował marzenia…

Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Chełmża, Inowrocław, Solec Kujawski, Golub Dobrzyń, Gniewkowo, Kruszwica, Rypin, Brodnica, Lipno, Aleksandrów Kujawski, Ciechocinek

Skontaktuj się  O mnie

  Pracę w finansach rozpocząłem w 2003 roku w jednym z wiodących Banków w Polsce. Ukończyłem studia m.in. z zakresu finansów, a doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat w praktyce wykorzystuję codziennie aby móc spełnić oczekiwania każdego klienta. Pomagam zainteresowanym w porównaniu i uzyskaniu najlepszych ofert kredytowych na różne cele. Mam dostęp do wielu produktów finansowych w jednym miejscu a dzięki temu posiadam szeroką bazę ofert większości Banków. Każda sprawa i sytuacja klienta jest inna dlatego wymaga indywidualnego podejścia, dlatego też zapraszam na bezpłatne konsultacje zdalne lub stacjonarne. Jestem mobilny i pracuję elastycznie – z pewnością ustalimy dogodny czas i miejsce rozmowy.

  Doświadczenie

  Doświadczenie w pośrednictwie kredytowym od 2010 roku

  Opinie

  Dariusz

  Dzięki pomocy pana Łukasza bardzo sprawnie udało się przenieść kredyt hipoteczny do innego banku na korzystniejszych warunkach i zatrzymać wzrosty szalejących stóp procentowych. Pan Łukasz zna się na tym co robi i pomoże wybrać najlepsze rozwiązanie! Gorąco polecam.

  Damian

  Od kilku lat współpracuję z Łukaszem w sprawach finansowania firmowych (i prywatnych) zakupów i pozostaję niezmiennie zadowolony z jakości świadczonych usług. Łukasz skutecznie pomaga wynegocjować najlepsze warunki umów oraz do końca walczy o konkurencyjne oferty.

  Natalia

  Zdecydowanie polecam! Pana Łukasza będę zawsze pozytywnie wspominać, Pan Łukasz pomógł nam przejść przez cały proces kredytowy od początku aż do końca, a i nawet więcej! Można liczyć na jego pomoc oraz wsparcie o każdej porze dnia, co jest ogromnym ułatwieniem. Elastyczne godziny pracy, wszechstronna wiedza, ogromna cierpliwość. Dziękujemy.

  Marcin

  Polecamy! Pomimo naszej skomplikowanej sytuacji dzięki pomocy Pana Łukasza możemy się cieszyć własnym mieszkaniem. Bardzo sympatyczny, dyspozycyjny i kompetentny, po prostu zna się na tym co robi. Pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy.

  Michał

  Polecam gorąco! Wszystko wyjaśnione i ponadprzeciętna komunikacja, oraz obsługa od pierwszego spotkania do zamieszkania w nowym domu. Bardzo profesjonalne podejście i sprawne doprowadzenie do uruchomienia kredytu pomimo naszej skomplikowanej sytuacji