Karol Sawerski - gekon24.pl
Ekspert - Karol Sawerski

Karol Sawerski

Codziennie ulepszaj siebie.

Gdynia, Sopot, Gdańk, Rumia, Reda, Wejherowo, Pruszcz Gdański, Żukowo, Chojnice, Tczew, Kościerzyna, Kartuzy

Skontaktuj się  O mnie

  W pracy nastawiam się na szukanie rozwiązań, które pomagają klientom realizować ich marzenia i plany. Rozwiązania dla klienta to „garnitur”, który trzeba zaprojektować, a następnie uszyć na miarę możliwości, najlepiej jak się da. Swój czas staram się dopasować elastycznie dla klientów, którzy często mogą się spotkać lub porozmawiać o niestandardowej porze dnia czy w weekend.

  Doświadczenie

  Doświadczenie w pośrednictwie kredytowym od 2010 roku

  Opinie

  Piotr

  Mieliśmy okazję do współpracy z Panem Karolem przy ubieganiu się o kredyt na zakup mieszkania i nie zawiedliśmy się. Mówiąc najprościej, ze strony Pana Karola otrzymaliśmy pełen profesjonalizm, dyspozycyjność praktycznie o każdej porze dnia, błyskawiczny przepływ informacji, jasny i prawdziwy obraz sytuacji oraz pomoc niezbędną do osiągnięcia zamierzonego celu.

  Jolanta

  Mieliśmy okazję współpracować z Panem Karolem przy finansowaniu zakupu mieszkania w Gdańsku. Profesjonalna pomoc na każdym etapie zakupu. Dostępność praktycznie zawsze. Bez Niego na pewno nie przeszlibyśmy przez skomplikowane procedury bankowe. Dziękujemy!

  Marcin

  Pełen profesjonalizm! Dla tego człowieka nie ma barier i problemów nie do rozwiązania. Indywidualne podejście do klienta i jego potrzeb. Z czystym sumieniem bardzo POLECAM!

  Monika

  Polecamy w 100% współpracę z Panem Karolem. Dostępność o każdej godzinie, a zdarzało się że były to przeróżne dziwne godziny na zadawanie pytań. Jego dokładność i zaangażowanie pozwoliły nam na spokojne dogranie kredytu co wielu osobom kojarzy się z nerwami. Wsparcie i porady na najwyższym poziomie.

  Ewa

  Pan Karol jest wspaniałym i bardzo pomocnym człowiekiem. Ma nieszablonowe podejście do klienta i jest w stanie pomóc w każdej sytuacji. Pomógł w ciężkim kredycie hipotecznym i był przy nas tak naprawdę na każdym etapie realizacji inwestycji aż do przeprowadzki!