Ilona Paska - gekon24.pl
Ekspert - Ilona Paska

Ilona Paska

Człowiek który goni dwa zające nie złapie żadnego. Najważniejszy jest wybór odpowiednich banków i odpowiednio dopasowanych do klienta ofert. Wtedy proces kredytowy jest tylko przyjemnością.

Warszawa, Łódź, Żyrardów, Legionowo, Tłuszcz, Wyszków, Siedlce, Piaseczno, Nowy Dwór Mazowiecki, Sochaczew, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Otwock, Grójec, Zgierz, Pabianice, Skierniewice, Kutno, Zduńska Wola, Radzymin

Skontaktuj się  O mnie

  Posiadam ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży kredytowej. Moja oferta obejmuje kredyty hipoteczne i gotówkowe wszystkich największych polskich banków. Oferuję możliwość dojazdu do Klienta.

  Doświadczenie

  Doświadczenie w pośrednictwie kredytowym od 2011 roku

  Opinie

  Sebastian

  Doradca godny zaufania. Bardzo profesjonalne podejście do klienta, miły i ciepły kontakt. Doradca z dużą cierpliwością odpowiadał na każde pytanie i rozwiewał wątpliwości. Szybka i sprawna pomoc oraz załatwienie wszystkich formalności. Polecam!

  Magdalena

  Pani Ilona jest bardzo pomocna, zaangażowana i kompetentna. Przedstawiła mi do wyboru kilka rozwiązań, wyjaśniła ich zapisy, doradziła. Kredyt załatwiony sprawnie. Polecam.

  Jakub

  Znakomita współpraca oparta na zaufaniu i profesjonalizmie.

  Agnieszka

  Zdecydowanie polecam. Bardzo profesjonalne podejście do klienta, szeroki wachlarz oferowanych usług bankowych, elastyczna dostępność czasowa. Świetna organizacja, produkt sprawnie dobrany do naszych potrzeb i możliwości, temat załatwiony szybko, sprawnie i bez problemów - pomimo iż nasza sprawa nie należała do najłatwiejszych. Wszystko bez zbędnej straty czasu i nadmiaru formalności. Dziękujemy!

  Aleksandra

  Szczerze polecam! Kompetentna i rzetelna osoba! Świetnie tłumaczy bardzo zawiłe sprawy! Po prostu super!