Ewa Różańska - gekon24.pl
Ekspert - Ewa Różańska

Ewa Różańska

Bezpieczeństwo i wsparcie na poziomie mistrzowskim.

Rzeszów, Przeworsk, Jarosław, Przemyśl, Sanok, Dębica, Mielec, Nowa Dęba, Tarnobrzeg, Leżajsk, Lubaczów

Skontaktuj się  O mnie

  Kompleksowa pomoc w skutecznym pozyskaniu najkorzystniejszego finansowania. Darmowa wiedza i doświadczenie. Gwarancja satysfakcji. W branży finansowej od ponad 14 lat.

  Doświadczenie

  Doświadczenie w pośrednictwie kredytowym od 2013 roku

  Opinie

  Renata

  Do Pani Ewy trafiłam z polecenia i się nie zawiodłam. Pani Ewa to osoba o wysokiej kulturze osobistej i ogromnej wiedzy merytorycznej. Na każde zadane pytanie otrzymywałam wyczerpujące odpowiedzi i fachową pomoc. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc i serdecznie polecam!

  Sebastian

  Pełen profesjonalizm - od początku do końca zaangażowanie i pomoc na każdym kroku procedury kredytowej. Bez żadnego problemu przebrnęliśmy przez wszystkie formalności, wszystko przebiegło sprawnie oraz w miłej atmosferze. W placówce bankowej usłyszałem od konsultanta, że rzadko zdarza się aby wymagane dokumenty były tak dobrze przygotowane i finalnie podczas spotkania w banku, moja rola sprowadzała się tylko do podpisania umowy. Pani Ewa to znakomity specjalista. Gorąco polecam.

  Agnieszka

  Szczerze polecam. Pełen profesjonalizm z uśmiechem na ustach. Moja ostatnia transakcja łatwa nie była, a i ja pewnie łatwą klientką nie byłam ale wszystko super załatwione i spięte na ostatni guzik.

  Agnieszka

  Pani Ewa jest profesjonalistką w pełnym tego słowa znaczeniu. Służy fachową wiedzą, zaangażowaniem, często poświęca swój czas wolny, by wesprzeć swoich klientów kiedy tego wymaga ich sprawa. Polecam z czystym sumieniem, nie spotkałam na swojej drodze tak oddanej swym klientom doradczyni!

  Michał

  Polecam bardzo. Fachowe podejście do sprawy. Bardzo duża wiedza. Super kontakt przez cały okres składania wniosków. Wszystko przedstawione jasno i przejrzyście.